פתיחת עוסק פטור אונליין

פתיחת עוסק פטור אונליין

אחד האירועים המשמעותיים ביותר בחיים המקצועיים הוא פתיחת עוסק פטור – זוהי לידתו של העסק שלכם. מדובר בהליך שעשוי להיות מעט מורכב מבחינה בירוקרטית, ורבים בוחרים לעבור אותו לבד כדי לחסוך בעלויות, אך אין ספק שמול הבירוקרטיה צריך ליווי ותמיכה שיסייעו לכם להתמודד עם המצב החדש. בדיוק לשם כך הקמנו את שירות הקמת עוסק פטור באינטרנט, שיאפשר לכם לדלג על הביקור ברשויות המס ולבצע את התהליך בכמה קליקים, ובליווי מקצועי שיהפוך את התהליך לקל, פשוט ומשתלם.

iCount מספקת ליותר מ-50,000 עסקים בישראל שירותי ניהול עסק בדיגיטל, כולל הפקה ושליחה של חשבוניות וקבלות, סליקת אשראי, תיעוד הוצאות והכנסות, הוראות קבע, הנהלת חשבונות באינטרנט, תזרים מזומנים ועוד.

לכן, בעלי עסקים הם כל כך קרובים ללבנו ואנחנו שמחים להציע לעסקים חדשים ליהנות מהאפשרות לפתוח עוסק פטור אונליין. פתיחת התיק ברשויות המס הוא הצעד הראשון בדרך להתחיל למכור ולהרוויח כסף, והוא נדרש לצורך ניהול ספרים. עוסק פטור הוא השלב הראשוני שלכם לבנות קריירה כעצמאיים, ויתאים לכם כל עוד ההכנסות שלכם לא עולות על 99,893 ₪ בשנה קלנדרית (עד סוף דצמבר).

אחרי שנקים את העסק שלכם, תוכלו לנהל ולתעד באמצעות iCount את הפעילות של העסק. אין צורך בפנקסי חשבוניות ובמסירה ידנית, הכל מתנהל באמצעות המערכת שלנו אונליין.

 

לפתיחת עוסק פטור אונליין לחצו כאן

השירותים שלנו

 • פתיחת תיק עוסק פטור בכל המשרדים הרלוונטיים – מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. עד 7 ימי עסקים, העסק שלכם יפתח כחוק ויאפשר לכם להתחיל למכור שירותים או מוצרים. כדי להתחיל בתהליך פתיחת תיק עוסק פטור באינטרנט, תצטרכו להזין מספר נתונים, להישאר בבית ולתת לנו לעשות את כל העבודה.
 • דיווח לרשויות המס על ההכנסות וההוצאות דרך אפליקציית iCount – מרגע הקמת העסק, חלה עליכם חובה לדווח על הכנסות הוצאות של העסק, לשם חישוב הרווח וחבות המס שלכם. iCount מאפשרת את הדרך הקלה והיעילה ביותר לדיווח בזמן אמת על כל הוצאה והכנסה.
 • הדו"ח השנתי כלול בעסקה – כל מי שמקים עסק (פטור או אחר), חייב בהגשת דו"ח שנתי בסוף כל שנה קלנדרית. הדו"ח יסכם את כלל הכנסות של העוסק לאותה השנה, ואת כלל תשלומי המיסים שיש לשלם. לרוב, רואי חשבון ויועצי מס מבקשים תשלום נוסף על הדו"ח והגשתו. אצלנו זה כלול במחיר – השירות של iCount כולל את כל הפרטים והמחירים מההתחלה, ללא הפתעות.
 • אנחנו תמיד זמינים להתייעצות טכנית או מקצועית – בכל שאלה על השימוש במערכת או על ניהול העסק במערכת iCount, אנחנו תמיד כאן בשבילך.

איך עובד התהליך?

פשוט מאוד, ממלאים את כל הפרטים והטפסים, שולחים ומכאן הכל עלינו.

בתוך מספר ימים (עד 7 ימי עסקים), נסיים לפתוח את התיק במס הכנסה, במע"מ ובביטוח לאומי.

נעדכן אתכם ברגע שהכל יסתיים, וזהו! העסק שלכם הוקם רשמית, אפשר להתחיל לעבוד, למכור ולהפיק קבלות ללקוחות.

אל דאגה, נדריך אתכם כיצד להשתמש במערכת iCount לניהול העסק ונספק את כל התמיכה, הטכנית והמקצועית. מהר מאוד זה ירגיש טבעי וקל.

 

לפתיחת עוסק פטור אונליין לחצו כאן

מהם היתרונות בפתיחת תיק עוסק פטור באינטרנט?

 • אין צורך לעמוד שעות בתורים במשרדי מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.
 • אפשר להגיש את כל המסמכים בנחת, בקצב שלכם ובלי לחץ.
 • אפשר להתייעץ איתנו בצ'ט תוך כדי ולשאול כל שאלה, כדי להרגיש ביטחון מלא בתהליך.
 • זה משתלם. פתיחת התיק בעצמכם וניהולו אצל רו"ח או יועץ מס, יעלו לכם יותר.

מדוע כדאי לפתוח תיק עוסק פטור אונליין דרכנו?

 • אנחנו לא רק פותחים לך את התיק, אלא גם מאפשרים לכם לדווח דרכנו על הכנסות והוצאות, להגיש דו"ח שנתי, הצהרת הון (במידת הצורך) ולעמוד בכל הדרישות החשבונאיות, במחיר המשתלם ביותר.
 • iCount פועלת מאז 2007 ומשרתת כיום מעל 50,000 עסקים. אין תחרות לאמינות שלנו, לרמות האבטחה, הידע והניסיון שלנו בעולם ניהול העסק.
 • מאחורי השירות הדיגיטלי עומד צוות של אנשי מקצוע, מומחים מהשורה הראשונה בתחום, שאפשר לשוחח איתם ולשאול כל שאלה.

 

לפתיחת עוסק פטור אונליין לחצו כאן

שאלות נפוצות

מהו עוסק פטור?

כדי למכור שירותים או מוצרים בישראל, החוק דורש פתיחת תיק במע"מ, במס הכנסה ובביטוח לאומי. אפשר לבחור מבין מספר סוגים של תיקים, בהם עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה בע"מ ועוד. עסקים בראשית דרכם שמחזור המכירות שלהם בשנה הקלנדרית לא צפוי להיות מעל 99,893 ₪, יכולים לפתוח עוסק פטור.

אם המכירות כן צפויות לחצות את סף ה-99,893 ₪, כדאי לפתוח עוסק מורשה. האם יש הבדל בין עוסק פטור או מורשה? ההבדל המרכזי הוא שעוסק פטור לא גובה מע"מ מלקוחותיו, ולכן פטור מלשלם מע"מ לרשויות המס. עוסק פטור מפיק ללקוחותיו קבלות כנגד תשלום, ולא חשבוניות מס. עם זאת, עוסק פטור הוא עסק לכל דבר ועניין וחייב במס הכנסה ובדמי ביטוח לאומי.

האם אפשר לפתוח עוסק פטור באינטרנט?

כן. ניתן לעשות זאת במשרדי רשויות המס, או להיעזר בשירות הקמת עוסק פטור באינטרנט שאנו מציעים.

כבר יש לי עוסק פטור. ניתן להצטרף לשירות של iCount?

וודאי! יש לציין שכבר יש לך עסק ולהתקדם על פי ההנחיות. עוסק פטור במערכת iCount יכול ליהנות משלל השירותים שלנו לניהול דיגיטלי של העסק, גם אם העסק כבר הוקם.

אילו חובות יחולו עלי אחרי שאפתח עוסק פטור?

דיווח שוטף לרשויות המס על ידי תיעוד קבלות של הכנסות והוצאות, הגשת דו"ח שנתי בסוף השנה ובמידת הצורך גם הצהרת הון. הסיוע והניהול של הניהול השוטף הוא חלק מהשירות שלנו, כך שניתן להנות מכך גם לאחר פתיחת התיק דרכנו.

האם אפשר לסגור תיק עוסק פטור, אם ארצה לעשות זאת בעתיד?

כן, אפשר לסגור את התיק בכל שלב. יש לקחת בחשבון שבסוף השנה שבה התיק ייסגר, עדיין יידרש דו"ח שנת לרשויות המס.

אעדיף לשוחח עם מישהו על המקרה הספציפי שלי. יש אפשרות כזאת?

בהחלט, לזה נועד הצ'ט שלנו. אפשר לשתף אותנו בכל התלבטות ולשאול כל שאלה, טכנית או מקצועית.

איך אוכל לדעת אם עוסק פטור מתאים לי?

אם בשנה קלנדרית העסק צפוי להכניס פחות מ-99,893 ₪, כנראה שעוסק פטור הוא האפשרות הנכונה עבורך. יחד עם זאת, אנחנו תמיד זמינים בצ'ט לייעוץ אישי.

תגובות

תגובות