מי אנחנו ומה אנחנו

תוכנת הנהלת חשבונות

מערכת iCount היא תוכנה רשומה להנהלת חשבונות. המערכת פותחה במלואה על ידי חברת אייקאונט מערכות בע"מ אשר איחדה לפני מספר שנים שתי חברות: האחת, מתחום מערכות המידע – המתמחה בפיתוח מערכות WEB עם דגש על אבטחת מידע והשנייה מתחום החשבונאות – המתמחה בתקנות וחוקי מדינת ישראל. הגדולה של האיחוד שעשינו בין שתי החברות היא שיש לנו כל הידע הנדרש לפיתוח המערכת – in house מה שמבטיח ללקוחותינו שקט נפשי ומעניק ביטחון.

המטרה – פשטות מירבית בכל מה שקשור להנהלת החשבונות השוטפת. הדגשים – לאפשר חיסכון בעלויות תפעוליות, לתת נוחות מירבית, לספק מקסימום שירות במינימום מאמץ ללקוח. אנחנו יודעים שתוכנת הנהלת חשבונות מהווה חלק חשוב מאוד בעסק שלך ולכן אנחנו חותרים לספק לך את הפתרון הטוב ביותר.

תקינה ועמידה בדרישות החוק

המערכת נבנתה לאחר תחקיר צרכים מעמיק עם כל סוגי המשתמשים העסקיים. מומחי מס ורואי חשבון הכתיבו את דרישות החוק ורשויות המס והמליצו על התבנית המקצועית של המערכת. זו, תורגמה על ידי מתכנתים לכדי מערכת אינטרנטית מושקעת, מקצועית ובעיקר – פשוטה לתפעול. כיום, מערכת iCount מובילה גם בתחום החדשנות הטכנולוגית והינה הראשונה להציג פיתוחים בתחומים חדשים, יכולות חדשות והצצה חטופה בעמוד הפייסבוק שלנו (שם אנחנו דואגים לעדכן את לקוחותינו ועוקבינו בכל מה שמתחדש) מראה בדיוק כמה פעילים אנחנו.

אבטחת מידע מהגבוהות ביותר

צוות אבטחת מידע מקצועי מריץ בדיקות יומיות ומשתמש בציוד מקצועי מתקדם על מנת להגן על המידע שלכם. המערכת מגובה בשלושה אתרים פיזיים שונים (ארה"ב, צרפת ואנגליה) שאופן שוטף ומתוחזקת בסטנדרטי האבטחה הגבוהים ביותר הזמינים בשוק האזרחי.

שירות אמיתי, גם בשעות חריגות

צוות iCount דואג ללקוחותיו (כמעט)מסביב לשעון וזמין לפניות תמיכה דרך המערכת במשך כל שעות היממה. עם פנייה של לקוח דרך המערכת תקבלו עדכון מיידי כי בקשתכם בטיפול. שעות הפעילות הרשמיות שלנו הן 9:00-20:00 בימים א-ה, ו 9:00-12:00 ביום ו. בין השעות האלה פניות לתמיכה מקבלות מענה בתוך דקות ספורות, אבל בפועל גם אחרי השעות האלה תמיד יש מישהו שמאייש את המערכת ובודק שהכול תקין. אותו טכנאי רשאי גם לענות על קריאות תמיכה אפילו באמצע הלילה אם יש לו זמן.