חשבונית דיגיטלית
זו נוחות מקסימלית

2024 זה זמן טוב להוציא את פנקסי הנייר שלך לפנסיה ולעבור לחשבונית הדיגיטלית של iCount. זה משתלם יותר, זה נוח יותר וזה הרבה יותר יעיל.

מתאים לכל סוגי העסקים והחברות

מערכת מאושרת ע"י רשות המסים

45 ימי ניסיון חינם למצטרפים חדשים 

יצרת בצ'יק, שלחת בקליק

מייל, סמס, וואטסאפ – ניתן לשלוח את החשבוניות הדיגיטליות שלנו בדרך שמתאימה לך וללקוחות שלך.

חשבונית דיגיטלית בעיצוב פרסנולי

רוצה שהמסמכים שלך ידברו בשפת המותג? המערכת שלנו מעמידה לרשותך מגוון תבניות עיצוב מסמכים. לך נותר רק להוסיף את הלוגו ופרטי העסק, לבחור את הצבעוניות ולהוסיף הערות קבועות שיוצגו ללקוחות.

אפליקציה שהיא אטרקציה

עם אפליקציית iCount, יש לך אפשרות להפיק חשבונית דיגיטלית מהמונית, מהרכבת ואפילו בזמן ההמתנה לפגישה הבאה שלך. האפליקציה ידידותית, נוחה לשימוש וזמינה בחנויות היישומונים.

חתימה דיגיטלית ללא עלות
כחלק מהשירות

עפ"י חוק, חשבוניות דיגיטליות, קבלות וזיכויים חייבים לשאת חתימה דיגיטלית אם מתכוונים לשלוח אותם באמצעים דיגיטליים. אצלנו החתימה הדיגיטלית היא חינם – לא 15 שקלים לשנה, לא אגורה למסמך ולא דרכמה לרבעון. פשוט חינם.
חשבונית דיגיטלית מאושרת רשות המיסים

מאושרת! מאושרת! מאושרת!

המערכת שלנו מאושרת ומוכרת ע"י רשות המסים כתוכנה לניהול מערכת חשבונות ממוחשבת, בהתאם לנספח ה' שבסעיף 36 להוראת מס הכנסה. נכון, זה נשמע שאנחנו סתם זורקים אותיות ומספרים עכשיו אבל זה באמת מידע חשוב.

חשבונית דיגיטלית
זה רק קצה הקרחון

המערכת שלנו מפיקה את כל סוגי המסמכים החשבונאיים ועושה גם הרבה מעבר – סליקה, הוראות קבע, אוטומציות מתקדמות, ניהול מלאי, שעון נוכחות, חתימה מרחוק ועוד ים פיצ'רים מתקדמים שמתאימים לכל עסק.

חשבונית דיגיטלית כל מה שחשוב לדעת

המעבר לחשבוניות אלקטרוניות הנשלחות מייד ללקוח השפיע לטובה על מגוון עניינים בתחום העסקים, והיום כמעט ולא רואים שימוש בחשבוניות נייר ברוב העסקים. כיצד גם העסק שלכם יכול לעבור לשליחת חשבוניות דיגיטליות, והאם המעבר הזה משתלם בכלל? כל מה שרציתם לדעת על חשבונית דיגיטלית ועל הרגולציות הקשורות אליה נמצא ממש כאן.

חשבונית דיגיטלית היא התחליף המודרני לחשבונית נייר – במקום להתעסק עם מסמך פיזי העלול להיקרע, להירטב או ללכת לאיבוד, כל לקוח שלכם מקבל בסיום הרכישה חשבונית על העסקה היישר לטלפון, למייל או לכל אמצעי תקשורת אחר שיש להם. החשבונית הזו היא מסמך חוקי לכל דבר ועניין, ובה מפורטים כל פרטי העסקה שהלקוח צריך: תאריך, שם העסק, סכום התשלום, מע"מ ועוד.

לשימוש בחשבונית דיגיטלית יש כמה יתרונות מרכזיים:

  • חיסכון במשאבים – תגידו להתראות לפנקסים ולקלסרים העמוסים, כי באמצעות שימוש בחשבוניות דיגיטליות כל המידע מאוחסן בצורה מסודרת ומפורטת במחשב שלכם. חשבוניות דיגיטליות חוסכות את המשאבים הדרושים להדפסת חשבוניות נייר ולאחסון שלהן אצלכם בעסק, ואפילו לא תצטרכו להתאמץ בשביל לסדר אותן
  • ארגון ונגישות – קל יותר לסדר את החשבוניות הדיגיטליות ולמצוא בדיוק את המסמך שאתם צריכים בכל רגע שתצטרכו. רואה החשבון שלכם ואנשים אחרים הזקוקים למסמכים האלו יודו לכם על כך מאוד
  • יעילות שליחה – בסוף כל עסקה החשבונית נשלחת מייד אל הלקוח ומאוחסנת אצלכם, וחוסכת את הזמן והמשאבים הדרושים לשליחתה. כמו כן, אפשר לשחזר אותה בקלות ולא צריך לדאוג יותר מאובדן החשבונית, ואפילו להגדיר פעולה במחשב שתשלח את החשבונית ללקוח באופן אוטומטי
  • שמירה על הסביבה – צמצום השימוש בנייר ובדיו הוא צעד נפלא בדרך לשמירה על הסביבה, וזאת הסיבה שחשבונית ירוקה היא אחד השמות הנפוצים שלה
ההצטרפות לאייקאונט פשוטה וקלה ממש כמו העבודה על המערכת. גם אם כבר יש לכם מערכת הנה"ח אחרת, מאוד פשוט להעביר אלינו מידע מכל מקום ולהתחיל להפיק מסמכים, לסלוק אשראי או לנהל משימות תוך דקות מההתחברות. יש לנו מגוון מסלולי הצטרפות הבנויים לפי הצרכים שלכם. אתם בוחרים איזה פיצ'רים אתם רוצים ומשלמים רק על מה שאתם צריכים ומשתמשים. בנוסף, אנחנו נותנים לכם 45 יום להתנסות במערכת חינם וללא כל התחייבות, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון בשביל העסק שלכם.

חוק חתימה אלקטרונית משנת 2001 מאפשר לעסקים להפיק חשבוניות דיגיטליות במקום חשבוניות נייר באופן בלעדי. כמובן, זה לא אומר שכל מסמך אלקטרוני הוא חשבונית, והחוק מפרט את התנאים להפקת חשבונית דיגיטלית: ציון כל הפרטים המופיעים בחשבונית נייר מסורתית (כולל חתימה) וגם חתימה אלקטרונית מאובטחת, שהיא חותמת המאמתת את המידע המופיע עליה. כמו כן, רשות המיסים התחילה את פרויקט חשבוניות ישראל כדי למנוע זיוף חשבוניות מצד עסקים, ועכשיו נוסף על כל אמצעי האבטחה האחרים החשבוניות שלכם (החל מסכום מסוים) גם יהיו ממוספרות. אם אתם עדיין מבולבלים מהעניין, בואו נדבר על נושא האבטחה בהרחבה.

השאלה הראשונה שיכולה לעלות בראש של מי שמסתכל על חשבונית דיגיטלית היא "איך אני יכול להיות בטוח שהמידע פה אמין ושלא שינו אותו בדרך?". לשם כך, וכדי לאפשר לעסקים לשמור על אמינותם ולוודא שאין התעסקות בזיוף חשבוניות, משתמשים בחתימה אלקטרונית מאובטחת ובמערכת להפקת חשבוניות דיגיטליות כדי להבטיח שכל אמצעי האבטחה אכן מתקיימים בחשבונית שלכם. המערכת שתשתמשו בה תאפשר לכם לשלוח את החשבונית ללקוח כקובץ pdf נעול, כלומר קובץ הנוצר במערכת ולא ניתן לשינוי על ידי אף צד. אם יש בו שינויים, הוא כבר לא יהיה נעול ויהיה אפשר להבחין שנעשה בו שינוי. המערכת תספק לכם מפתח הצפנה פרטי שבאמצעותו תאמתו את הזהות שלכם, וכשאתם שולחים ללקוח את המסמך הוא יקבל איתו מפתח הצפנה ציבורי כדי שהוא יוכל לקרוא אותה ולאמת את הפרטים.

אפשר להפיק חשבוניות דיגיטליות מתוך התוכנה לניהול עסק שברשותכם, וזוהי הזדמנות לדבר על התוכנה שאנחנו מספקים ללקוחות, שאחד הפיצ'רים החשובים שלה הוא הפקת חשבוניות דיגיטליות. התוכנה שלנו מסוגלת להתממשק עם מגוון רחב של תוספים, פלטפורמות ומערכות כדי שלא תצטרכו להתעסק בהעברת מידע מאחת לאחרת, ותקבלו מאיתנו ליווי צמוד ותמיכה בכל מה שתצטרכו – אתם צריכים רק להתחבר ואנחנו נדאג שתפיקו לכל הלקוחות שלכם חשבוניות איכותיות העומדות בכל הרגולציות והחוקים.

את החשבונית הדיגיטלית אתם יכולים לשלוח ללקוחות שלכם בכל אמצעי תקשורת אלקטרוני קיים: הודעת SMS, אימייל, דרך האפליקציה של העסק שלכם או בפורטל הלקוחות באתר ועוד. כדי לאחסן אותן אצלכם בעסק תוכלו לבחור בין אחסון בתוכנה שלכם לניהול העסק, בארכיון דיגיטלי ייעודי או בשרת אחסון בענן.

קל להפיק, קשה לזייף – המערכת מחשבת ומזינה את הנתונים במקומכם וגם שולחת את החשבונית במהירות ללקוח. בעזרת החתימות האלקטרוניות המאובטחות יהיה קשה יותר לזייף חשבוניות דיגיטליות, והמידע שלכם ושל הלקוח יהיה מוגן

· חיסכון בכל התחומים – בהשוואה לחשבוניות נייר, חשבוניות דיגיטליות חוסכות לכם זמן הפקה ושליחה, ועלויות כמו נייר, דיו, מעטפות ושליחים. כבר אמרנו שהן ידידותיות מאוד לסביבה?

· סדר וארגון – תמיד חלמתם על משרד עם מינימום ניירת? חשבוניות דיגיטליות הן פתרון מצוין, והן כולן יהיו מאוחסנות בצורה מאובטחת ומסודרת במחשב שלכם, מה שאומר שגם יהיה לכם די קשה לאבד אותן

עוד פיצ'ר מגניב שחשוב להכיר הוא יכולת העיצוב של החשבונית שלכם. בשירות החשבונית הדיגיטלית שלנו תוכלו להיות המעצבים הגרפיים של עצמכם, וליצור חשבונית דיגיטלית שתיראה בדיוק כמו שאתם רוצים. אתם תחליטו איפה למקם את הלוגו ואת שם החברה, באיזה פורמט יוצגו כל הפרטים הרלוונטיים שלכם, של הלקוח ושל העסקה ואילו צבעים יופיעו במסמך, וכל השינויים האלו נעשים בקלות ובמהירות לפי ההחלטה שלכם ובלי התערבות שלנו.

חשבוניות דיגיטליות הן הדרך של כל עסק, מקטן ועד גדול ובכל ענף ותחום, לנהל בצורה נוחה את הפקת החשבוניות ללקוחות ואת האחסון שלהן במערכת. אצלנו בחברת iCount תמצאו תוכנה לניהול עסק שבה תוכלו בין היתר לשלוח ללקוחות חשבוניות בפורמט שעיצבתם בעצמכם ולאחסן אותן בצורה מסודרת, או שירות לשליחת חשבוניות שיתממשק בקלות לכל מערכת שאתם כבר משתמשים בה. הגיע הזמן לעבור לדרך יעילה וירוקה יותר לשלוח חשבוניות – מהמערכת שלכם היישר לטלפון החכם או למחשב של הלקוח באופן מיידי.

60,000
עצמאיים ועצמאיות
כבר עובדים איתנו

ובעידן שבו ניהול העסק הופך יותר ויותר דיגיטלי, לא תזיק לך מערכת יעילה ונוחה שתסגור לך את כל הפינות. יאללה, חבל על הזמן. שנתחיל?
Shany Bilu

חברה מדהימה! עוזרים לעצמאי בתחילת הדרך עם המון הסבר וליווי במחיר שובר שוק! אתם אלופים המון תודה על הכל

Shany Bilu
Ofer Zelig

מוצר באמת מעולה ומקיף. עם תמיכה שאשכרה עובדת.

Ofer Zelig
emmanuel nabet

אחלה שירות

emmanuel nabet
איתי בן זאב

מספר 1

איתי בן זאב
Valley TOUITOU

RAVI DU SERVICE ICOUNT – MERCI

Valley TOUITOU
שון מיכאל

שירות טוב מהמדרגה הראשונה. לכל שאלה תשובהמלאה ובהירה וגם מהיר בטירוף. אנושית ונגישה. ממליץ בחום רב

שון מיכאל
דרור בן מויאל

שירות מצוין ומענה לכל שאלה שמתעוררת, ממליץ ובגדול

דרור בן מויאל
Simona Rabaev

היתה לי תקלה וקיבלתי שירות מהיר ומדהים!

Simona Rabaev
לידור מאושר

שירות 10/10

לידור מאושר
Odemlo Israel – אודמלו ישראל

ממליץ בחום על iCount המצוינים.

Odemlo Israel – אודמלו ישראל
Tzameret shapira-moatty

שירות מקצועי, אדיב, יעיל ונוח עם תמיכה מעולה. ממליצה בחום

Tzameret shapira-moatty
Aviram Dahan – הנהלת חשבונות

ויקי תודה רבה על השירות עזרת לי מאוד

Aviram Dahan – הנהלת חשבונות
אלון שני

ממליץ בחום. קיבלתי שרות מדהים

אלון שני
דתן חציר

מעולה!!

דתן חציר
Odelia Shoham

שנה שניה שאני עובדת איתכם, שירות היר מצויין וברור. מומלץ!

Odelia Shoham
דור מור יוסף

שירות מעולה! ממליץ בחום

דור מור יוסף
ספיד פלוט

היום קיבלתי שירות VIP מבחור בשם דור.

ספיד פלוט
Aviad Levi

אנו עובדים עם התוכנה כעשר שנים.

Aviad Levi
Ahmad sleman Ezere

אפליקציה מעולה נוחה בשמוש

Ahmad sleman Ezere
Yuval Ben Yoav

שירות מעולה!

Yuval Ben Yoav
Zachi Elkayam

אלופי העולם

Zachi Elkayam
amir tzimer

אני עובד עם תוכנת Icount מספר שנים והיא מצויינת .

amir tzimer
Ofer Tamir

שירות באמצעות הצ׳ט. בסופי של דבר ההסבר היה טוב ומועיל. הבעיה נפתרה.

Ofer Tamir
Eran Beit Halachmi

התמיכה בוואטסאפ מצוינת, שירות מקצועי ומסור, תגובה מהירה

Eran Beit Halachmi
ליאור אברמוביץ

חברתנו עובדת עם ICOUNT , מגיע להם פרגון ענק. מקצועי, ברור , וקל לשימוש. ושירות מעל להכל!

ליאור אברמוביץ
lio co

שירות מעולה, נחמדים מאוד ומערכת שימושית ויעילה.

lio co
דר' אסתר קורן – מדע וחן

מקסים, מקצוענים ותמיד עוזרים. ממליצה בחום.

דר' אסתר קורן – מדע וחן
lior jovani

רותם אישה נהדרת הסבירה לי הכל מא עד ת בסבלנות ובעדינות מודה לך מאוד.

lior jovani
Or furer

מההתחלה הצוות מאוד עוזר

Or furer
rotem bashran

שירות מעולה!

rotem bashran
פיצ׳רים נבחרים שלנו
feature-icon (1)
סליקת כרטיסי אשראי

הקמה ו/או חיבור מסוף סליקה

feature-icon (17)
eCommerce

הפקה אוטומטית של מסמכים

Frame 7307 (1)
POS – קופה רושמת

לחנות הפיזית שלך

feature-icon (2)
הוראות קבע

דרך האשראי או חשבון הבנק

Sign
iCount Sign

ליצור חוזים ולהחתים מרחוק

feature-icon (10)
CRM

ניהול לקוחות, עובדים ומטלות

feature-icon (3)
ניהול הוצאות

לתעד את הוצאות העסק בקלות

feature-icon (15)
ניהול מלאי

לדעת בדיוק מה יש לך בחנות.

feature-icon (13)
iCount Time

הזמן שלך מתורגם לחשבונית

feature-icon (11)
נודניק

תזכורות תשלום ללקוחות

API icon
API

לחבר את המערכת שלנו לשלך

feature-icon (9)
3D Secure

אימות של עסקאות אשראי

ombicon
ייצוג ברשויות המס

ניהול תיק העוסק שלך

feature-icon (16)
עמודי סליקה

עמודי סליקה מאובטחים

Frame 7307
Apple Pay

הארנק הדיגיטלי הפופולרי

ייצוג ברשויות המס

ניהול תיק העוסק שלך מול רשויות המס, הכולל דיווח הכנסות והוצאות, חישוב מקדמות המס והגשת הדו”ח השנתי שלך. בקיצור, חוסכים לך את הרו”ח.
₪79 לחודש

סליקת כרטיסי אשראי

חיבור למסוף סליקה קיים או הקמת מסוף חדש. עבור מסוף הסליקה של iCount, התשלום החודשי יהיה 30 ש"ח בחודש

שמירת כרטיסי אשראי

פיצ'ר שמירת כרטיסי האשראי מעניק לך אחסון מוצפן ומאובטח של פרטי האשראי של הלקוחות. כך שברגע שצריך לחייב, הכל כבר זמין לך.
₪20 לחודש

חיבור אתר מכירות

התחברות מהירה לפלטפורמות המסחר המובילות בעולם על מנת להפיק חשבוניות וקבלות באופן אוטומטי – בכל רכישה בחנות שלך.
₪20 לחודש לחיבור בודד
Shopify, Wix, Etsy

חיבור WooCommerce

התחברות מהירה לפלטפורמת המסחר המובילה על מנת להפיק חשבוניות וקבלות באופן אוטומטי – בכל רכישה בחנות שלך.
₪175 תשלום חד פעמי

חיבור מג’נטו

התחברות מהירה לפלטפורמת המסחר המובילה על מנת להפיק חשבוניות וקבלות באופן אוטומטי – בכל רכישה בחנות שלך.
₪60 לחודש

מה קורה קוקי?

האתר שלנו משתמש בקובצי Cookie בשביל לשפר את חווית הגלישה שלך ולהתאים לך תכנים פרסומיים, והמשך הגלישה בו מהווה הסכמה לשימוש בקובצי Cookie. ניתן לבטל את ה-Cookies שלנו דרך הגדרות הדפדפן שלך. גלישה נעימה 🙂

45 ימי ניסיון חינם מתחילים
בהקמת חשבון :)