הכי קל,
הכי פשוט

חשבונית ירוקה

להוציא ולהפיק חשבוניות, להעביר אותן ללקוחות ולשתף אוטומטית את מנהל החשבונות שלכם

Group 3562
הכי קל, הכי פשוט

חשבונית ירוקה

להוציא ולהפיק חשבוניות, להעביר אותן  ללקוחות
ולשתף אוטומטית את מנהל החשבונות שלכם

Group 3562

עוסק פטור

הפקת מסמכים בקלי קלות,
נרשמים ומתחילים מעכ…שיו

עוסק מורשה

מערכת אחת חכמה ופשוטה
שתקל על העסק לרוץ קדימה

חברות ועמותות

ניהול מידע חכם וזריז, שחוסך זמן במיוחד אם אתם חברה גדולה

לקבל תשלום בקלות

כרטיס אשראי, PAYPAL, העברה בנקאית או אפליקציות תשלום – פשוט שולחים קישור לתשלום והלקוח בוחר איך נח לו לשלם לכם

לשלוח בוואטסאפ או במייל

חשבוניות, קבלות ותזכורות, בלי ניירת מיותרת

לעשות סדר

עם פיצ'רים שונים לכל צורך, קל להתנהל חכם ולהטיס את העסק קדימה

לעבוד מכל מקום

במחשב או באפליקציה, להיות עם היד על הדופק גם מרחוק

נסו אותנו עוד היום

45 ימי ניסיון ללא התחייבות

למה חשבונית ירוקה

חשבונית ירוקה של אייקאונט היא הדרך המהירה, הקלה והחסכונית להפקת חשבוניות ומסמכים חשבונאיים נוספים. אתם לא צריכים למלא את פרטי החשבונית, לדאוג למספור, לחשב את המע"מ ולהעביר אותן ללקוחות ולרואה החשבון שלכם. כשאתם מפיקים חשבונית במערכת של אייקאונט – הכל נעשה אוטומטית. 

המספור והמע"מ מתעדכנים לבד, החשבונית נשלחת מיידית ללקוחות במייל או בוואטסאפ וגם רואה החשבון שלכם יוכל לראות את המסמכים אונליין, בלי שום עבודה נוספת מצדכם. 

יתרון נוסף של ניהול החשבונות שלכם באייקאונט הוא הגישה הנוחה והמהירה לכל המסמכים שלכם: כשכל המסמכים נשמרים בצורה מסודרת בתיקיות בענן, זה מאפשר לכם למצוא אותם בעת הצורך בקליק אחד וכמובן לעשות זאת מהמחשב בבית, במשרד או מהנייד. 

בין אם אתם מנהלים עסק קטן שרק התחיל לצמוח או שאתם עובדים בחברה גדולה שמתנהלת עם אלפי מסמכים בחודש, עם אייקאונט אתם יכולים להתמקד בביזנס שלכם ולא באדמיניסטרציה החשבונאית שמתלווה אליו. עם עשרות פיצ'רים משלימים, הפקת חשבוניות ירוקות היא רק חלק ממערכת הכוללת מסוף סליקה ותזכורות ללקוחות לגבי תשלום, שעון נוכחות ו-CRM, ניהול מלאי ודו"חות מפורטים על הרווחים שלכם.

ההצטרפות לאייקאונט פשוטה וקלה ממש כמו העבודה על המערכת. גם אם כבר יש לכם מערכת הנה"ח אחרת, מאוד פשוט להעביר אלינו מידע מכל מקום ולהתחיל להפיק מסמכים, לסלוק אשראי או לנהל משימות תוך דקות מההתחברות. 

יש לנו מגוון מסלולי הצטרפות הבנויים לפי הצרכים שלכם. אתם בוחרים איזה פיצ'רים אתם רוצים ומשלמים רק על מה שאתם צריכים ומשתמשים. בנוסף, אנחנו נותנים לכם 45 יום להתנסות במערכת חינם וללא כל התחייבות, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון בשביל העסק שלכם.

מערכת iCount מוציאה חשבוניות ירוקות, כאלה שחוסכות לך בדיו, בנייר, ובהוצאות דיוור. חשבוניות ירוקות הן חשבוניות יעילות יותר שמוזילות לך את עלות הפעילות מול הלקוח ויכולות אף לשפר את היחסים עם הלקוח. עם השנים, מערכות כמו iCount לקחו את החשבונית הירוקה שלב אחד קדימה והפכו את כל ניהול העסק לניהול ירוק יותר מכיוון שעכשיו כשכולם מוציאים חשבוניות ירוקות, כולם גם מקבלים חשבוניות ירוקות ואז הרבה יותר קל לנהל גם את ההוצאות של העסק מבלי לרדוף אחרי כל הניירת הזו.

לקוח iCount שמוציא החל מחשבונית או שתיים בחודש ומדווח על כמה הוצאות בודדות, יכול להתנהל מול מנהל החשבונות שלו בצורה וירטואלית לחלוטין מכיוון שהוא יכול לדווח למנהל החשבונות על ההוצאות ישירות מול מערכת iCount והחשבוניות הירוקות שהוא הוציא דרך iCount כבר מגיעות למנהל החשבונות אונליין, כך שלמעשה הוא לא צריך להגיע פיזית למנהל החשבונות עם שקית מלאה בחשבוניות.

באותה מידה, לקוח iCount גדול יותר, שמוציא עשרות אלפי מסמכים בחודש ומקבל דיווחים על אלפי הוצאות שונות בחודש לא צריך לרכז את כל הפעילות הזו באופן פנימי אלא יכול לאפשר לעובדים, כל אחד באמצעות שם משתמש וסיסמה משלו, לדווח את ההוצאות שלהם ישירות לתוך iCount. מנהל החשבונות של העסק הזה יכול לייצא קובץ ישירות מiCount למערכת הנהלת החשבונות שהוא עובד איתה והנה – נשארנו ירוקים מבלי אפילו להדפיס מסמך בודד אחד.

עם iCount ניתן להתחיל כבר עכשיו לייצר חשבוניות ירוקות במגוון מסלולים נוחים שמתאימים לכל סוגי העסקים.