חשבונית ירוקה עם iCount היא רק ההתחלה

מערכת iCount מוציאה חשבוניות ירוקות, כאלה שחוסכות לך בדיו, בנייר, ובהוצאות דיוור. חשבוניות ירוקות הן חשבוניות יעילות יותר שמוזילות לך את עלות הפעילות מול הלקוח ויכולות אף לשפר את היחסים עם הלקוח. עם השנים, מערכות כמו iCount לקחו את החשבונית הירוקה שלב אחד קדימה והפכו את כל ניהול העסק לניהול ירוק יותר מכיוון שעכשיו כשכולם מוציאים חשבוניות ירוקות, כולם גם מקבלים חשבוניות ירוקות ואז הרבה יותר קל לנהל גם את ההוצאות של העסק מבלי לרדוף אחרי כל הניירת הזו.

 

המשרד הירוק

לקוח iCount שמוציא החל מחשבונית או שתיים בחודש ומדווח על כמה הוצאות בודדות, יכול להתנהל מול מנהל החשבונות שלו בצורה וירטואלית לחלוטין מכיוון שהוא יכול לדווח למנהל החשבונות על ההוצאות ישירות מול מערכת iCount והחשבוניות הירוקות שהוא הוציא דרך iCount כבר מגיעות למנהל החשבונות אונליין, כך שלמעשה הוא לא צריך להגיע פיזית למנהל החשבונות עם שקית מלאה בחשבוניות.

באותה מידה, לקוח iCount גדול יותר, שמוציא עשרות אלפי מסמכים בחודש ומקבל דיווחים על אלפי הוצאות שונות בחודש לא צריך לרכז את כל הפעילות הזו באופן פנימי אלא יכול לאפשר לעובדים, כל אחד באמצעות שם משתמש וסיסמה משלו, לדווח את ההוצאות שלהם ישירות לתוך iCount. מנהל החשבונות של העסק הזה יכול לייצא קובץ ישירות מiCount למערכת הנהלת החשבונות שהוא עובד איתה והנה – נשארנו ירוקים מבלי אפילו להדפיס מסמך בודד אחד.

עם iCount ניתן להתחיל כבר עכשיו לייצר חשבוניות ירוקות במגוון מסלולים נוחים שמתאימים לכל סוגי העסקים.