הצעד הראשון
להקמת עסק משלך מתחיל ממש כאן.

לקחנו עלינו את כל הבירוקרטיה, לך נשאר רק להצליח

בואו נדבר מספרים

ברור שזה משתנה בהתאם לגודל ומורכבות העסק, אבל בדרך כלל, תשלום לרואה חשבון לא יורד מעלות של 300 שקלים בחודש. אז הנה מה שיש לנו להציע לך, אותו שירות בדיוק - רק בעלות חודשית שמרסקת את השוק:

מסלול בסיסי

+ שירות עצמי
59 חודשי קבוע
 • אפליקציה לדיווח הכנסות והוצאות
 • הגשת דוח שנתי לרשויות המס
 • תזכורות להעברת תשלומי המס
 •  
 •  

מסלול אקספרס

+ שירות מלא
79 חודשי קבוע
 • אפליקציה לדיווח הכנסות והוצאות
 • הגשת דוח שנתי לרשויות המס
 • ליווי אישי ומענה על שאלות
 • חישוב והעברה של תשלומי המס
 •  

מסלול מלא

+ שירות מלא
92 חודשי קבוע
 • אפליקציה לדיווח הכנסות והוצאות
 • הגשת דוח שנתי לרשויות המס
 • ליווי אישי ומענה על שאלות
 • חישוב והעברה של תשלומי המס​
 • אפשרות הפעלת שאר יכולות המערכת

המחירים אינם כוללים מע"מ, אם עוד לא פתחת את העסק ברשויות המס, נוכל לעשות את זה בשבילך תמורת תשלום חד פעמי של 119 ש״ח.

מה אנחנו מציעים לך?

פתיחת תיק ברשויות

כל בעל עסק צריך לפתוח תיק ולהרשם במס הכנסה, מע״מ וביטוח לאומי כדי שיוכל למכור מוצרים או שירותים. אנחנו יכולים לחסוך לך הגעה לשם ולעשות את התהליך בשבילך. עניין של כמה ימים והעסק שלך יתחיל לעבוד!

דיווח הכנסות

בכל פעם שלקוח משלם, צריך להוציא לו קבלה או חשבונית מס. באמצעות האפליקציה של iCount אפשר להפיק את כל המסמכים הדרושים מבחינה חשבונאית ולעקוב אחר פעילות העסק.

דיווח הוצאות

הוצאות מאפשרות לך להתקזז מול רשויות המס ולהקטין את גובה התשלום החודשי שלך. באמצעות האפליקציה של iCount אפשר לרשום את ההוצאות בצורה קלה ומהירה ולקבל חישוב של התשלומים הצפויים בסוף החודש (דוח רווח והפסד, מע״מ ומקדמות).

זמינות מקסימלית

תמיד אפשר לשאול, להתייעץ ולהתלבט איתנו. הנציגים שלנו זמינים לך בצ׳אט לכל שאלה טכנית או מקצועית. אנחנו יודעים שדברים יכולים להיות מבלבלים בהתחלה, מבטיחים לא להשאיר אותך לבד.

הדוח השנתי - כלול

בטח חשבתם שנשאיר אתכם בדד בסוף השנה! אז זהו, שלא. המחיר השוטף כולל גם את הדוח השנתי אותו חייבים להגיש בכל שנה. הוא יוגש ישירות ממשרד הנהלת חשבונות מקצועי איתו אנחנו עובדים בשיתוף.

צריכים עוד משהו?

כתבו לנו ונדאג לכל שירות אפשרי במחירים משתלמים!

ועוד יותר לעומק

כיום, יזמים בתחילת דרכם נוהגים לפנות למשרד הנהלת חשבונות כלשהו עבור הקמת תיק עוסק פטור או עוסק מורשה ואז משלמים תשלום חודשי קבוע לאותו משרד בגין טיפול שוטף והגשת דוחות. המחירים המקובלים לשירותים האלה מתחילים בסביבות 300 ₪ לחודש ומטפסים מעלה. כלומר עסק בתחילת דרכו בדרך כלל יוציא בסביבות 3,600 ₪ (ומעלה) לשנה רק כדי להחזיק את העסק הזה בחיים.

אנחנו ב iCount  משנים את כללי המשחק ומורידים את המחיר השנתי לפחות מ 1,000 ₪ כולל מערכת ניהול העסק עצמה – הכול במקום אחד.

נשמע טוב? גם אנחנו חושבים!

מה חשוב לדעת על הפעילות השוטפת של עסק

חובת דיווח חודשית או דו חודשית לרשויות

הדיווח החודשי כולל תשלום של מע”מ, מס הכנסה ומקדמות ביטוח לאומי.

דוח שנתי שצריך להגיש בסוף כל שנה

הדוח השנתי הוא דוח שאמור להיות חתום על ידי מנהל חשבונות או רואה חשבון והוא מסתמך על כל נתוני העסק שנאספו במשך השנה.

בישראל אי אפשרות למכור שירותים או מוצרים כלשהם ללא רישום תיק מסודר מול הרשויות. סוג התיק (פטור או מרשה) ייקבע לפי המחזור הצפוי של העסק שלך ותמיד ניתן לעבור מפטור למורשה או ממורשה לפטור).

תהליך פתיחת התיק מורכב ממילוי טפסים ומהגשה שלהם לרשויות. כל אחד יכול לעשות את זה לבד אבל זה כיף בערך כמו טיפול שורש ולכן מומלץ להשאיר את זה למומחים.

לכל עסק יש חובת דיווח חודשית או דו חודשית לרשויות, מעבר לדוח השנתי שצריך להגיש בסוף כל שנה. הדיווח החודשי כולל תשלום של מע"מ, מס הכנסה ומקדמות ביטוח לאומי. 

במסלול השירות העצמי אנחנו נדאג להעביר לך מייל בכל תקופת דיווח עם הסבר מלא לאן צריך להיכנס וכמה צריך לשלם וכל מה שנשאר לך לעשות הוא להיכנס לקישורים לפי המייל ששלחנו ולבצע את התשלום.

במסלול השירות המלא אנחנו נדאג לבצע במקומך את התשלומים האלה, באמצעות כרטיס אשראי שלך שנשמור אצלנו בצורה מאובטחת.

אז ככה, עוסק מורשה ועוסק פטור לא באמת צריכים "רואה חשבון", אלא מספיק מנהל חשבונות / יועץ מס. מנהל חשבונות ויועץ מס יכולים לייצג עוסק פטור ועוסק מורשה מול הרשויות ולבצע דיווח חודשי ומכיוון שהשירות שלנו כולל את הדוח השנתי ומטפל גם בנושא הדיווח השנתי, למעשה לא צריך ליווי של משרד הנהלת חשבונות נוסף והשירות שלנו מקיף ונותן את הכול.

בקלות!

כשעובדים איתנו מקבלים כלים להכול, ובמקרה הזה של דיווח הוצאות, יש לנו אפליקציה מעולה עבורך. באמצעות האפליקציה יש לך את כל הכלים לדווח על כל הוצאה שקשורה לעסק, כולל צילום של הקבלה או החשבונית שקיבלת עבור התשלום. זה אומר שתוך כדי יום העבודה שלך, בכל פעם שיש לך הוצאה מייד מתעדים אותה באפליקציה כדי לא לשכוח ולא לאבד, והאפליקציה כבר עושה עבורך את כל חישובי המע"מ ומס ההכנסה.

שאלה פגזזזז. כן, קורה לפעמים שהרשויות פונות לבעל עסק (אפילו עוסק פטור עם מחזור ממש קטן) ומבקשת הצהרת הון. במקרה כזה, ניתן לפנות אלינו, לשלם מחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ואנחנו נדאג להצהרת ההון שלך. (איתך כמובן, כי יש שם שאלות עליהן אפילו אנחנו לא יודעים לענות).

כמה זה עולה? 699 ₪ והצהרת ההון שלכם מטופלת. אמרנו לכם שהמחיר נמוך משמעותית משאר המחירים בשוק

במידה ועולה צורך בחתימה על טופס מסויים כמו אישור הכנסות, אישור משכנתה, אישור לבנק או כל אישור אחר שצריך, ניתן לשלוח לנו את הטופס ובעלות חד פעמית של 69 ₪ אנחנו נחתום על הטופס ונשלח לך אותו חזרה.

הדיווחים השוטפים שלך יכולים להיות אחת לחודש / אחת לחודשיים / אחת לשנה. המערכת תשלח לך בצורה אוטומטית מייל עם כל הנתונים שצריך, כולל קישור לאן לדווח ואיך לשלם. לדוגמה, אם יש לך תשלום למס הכנסה אנחנו נשלח לך מייל מסודר עם הסכום לתשלום + קישור למקום הנכון לביצוע התשלום.

שנתחיל לעבוד
על העסק שלך?

זה הולך להיות ממש פשוט – הרשמה בזריז, מילוי של כמה פרטים שיאפשרו לנו להתחיל בתהליך וזהו, אנחנו נקח את זה מכאן, נעבוד מול הרשויות ותוך 7 ימים, אולי פחות, נשלח לך את ההודעה המרגשת שהעסק שלך נפתח!

נשמע טוב? גם אנחנו חושבים!

שני חלקים עיקריים שמעניינים אותנו בפעילות השוטפת של עסק

אחנו מציעים לך משהו מאוד ענייני!

מהצד שלך – יש להשתמש במערכת iCount  כדי לדווח הכנסות והוצאות בצורה שוטפת, אחראית ובזמן. יש לך הוצאה? לתעד אותה מייד בתוך ה-iCount שלך כולל צילום החשבונית שקיבלת מהספק. יש לך הכנסה? להפיק מיד מסמך מתאים מתוך ה iCount שלך. ככה מבטיחים שהספרים שלך מתוחזקים כחוק וכל המידע החשבונאי זמין כל הזמן.

מהצד שלנו – אנחנו נפעיל מנוע שיחשב את הרווח וההפסד, יפיק את הדוחות המתאימים לרשויות, יחשב עבורך את המיסים אותם צריך לשלם ואפילו יכין את הנתונים עבור הדוח השנתי שלך.

מהנקודה הזו יש כמה מסלולים שונים וכל מה שצריך זה לבחור את המסלול שהכי מתאים לך ולעסק שלך מתוך שלוש אפשרויות.

אקספרס שירות עצמי / אקספרס שירות מלא

במסלול אקספרס שירות עצמי אנחנו נדאג להעביר לך מייל בכל תקופת דיווח עם הסבר מלא לאן צריך להיכנס וכמה צריך לשלם וכל מה שנשאר לך לעשות הוא להיכנס לקישורים לפי המייל ששלחנו ולבצע את התשלום. כלומר האחריות החודשית או הדו חודשית היא בצד שלך.

במסלול מלא השירות המלא אנחנו רק נחשב עבורך את התשלומים אלא נדאג לבצע במקומך את התשלומים האלה, באמצעות כרטיס אשראי שלך שנשמור אצלנו בצורה מאובטחת.

בכל מקרה שני המסלולים האלה כוללים את אפליקציית iCount שתאפשר לך לייצר מסמכים ולדווח הוצאות. יש לשים לב – לא תהיה גישה לשאר יכולות המערכת המתקדמות ואם העסק שלך צריך יותר, יש את המסלול השלישי שלנו – מסלול מלא שירות מלא.

מסלול מלא שירות מלא

כפי שניתן לראות אנחנו מציעים גם מסלול שלישי שנקרא מסלול מלא שירות מלא, שבו מקבלים את הליווי שלנו, את הדיווחים החודשיים ואת הדוח השנתי, אבל מקבלים גם את היכולת להפעיל יכולות אחרת מתקדמות יותר במערכת iCount כמו הוראות קבע, חיבור לאתרים, שעון נוכחות, CRM ועוד. המחיר במסלול הזה יהיה לפי גובה השימוש שלך במערכת iCount ועוד תוספת של 90 שקלים + מע"מ.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות