הוראות קבע

לעסק שלך

מערכת iCount מציעה מגוון אפשרויות גביה בהוראות קבע. לגביה מסוג זה יש מגוון יתרונות, הראשי שבהם הוא עניין האוטומציה והיכולת להפוך תהליך כזה תהליך אוטומטי, מורידה עומסים ומפשטת את תהליך העבודה מול הלקוחות.

יכולות המערכת

CRM2

הוראות קבע באשראי

הוראות קבע אוטומטיות לכרטיסי אשראי

הוראות קבע בנקאיות

הוראות קבע בנקאיות דרך מס"ב

ניהול חייבים אוטומטי

חיוב חוזר אוטומטי לחיובים שנכשלו

הצמדה למדד ומטח

הצמידו את גובה החיוב למדד/מט"ח

דוחות יומיים

קבלו דוחות ליליים על הצלחות/כשלונות ומידע נוסף

עמודי הרשמה עצמיים

תנו ללקוחות שלכם להרשם להוראת קבע לבד

הפעילו הוראות קבע למערכת שלכם

מערכת iCount מציעה מגוון אפשרויות גביה בהוראות קבע. לגביה מסוג זה יש מגוון יתרונות, הראשי שבהם הוא עניין האוטומציה והיכולת להפוך תהליך כזה תהליך אוטומטי, מורידה עומסים ומפשטת את תהליך העבודה מול הלקוחות.

כדי להפעיל את מערכת ניהול הוראות הקבע יש להיכנס ל"מערכת->הגדרות->מודולים" ולהפעיל את "הוראות קבע".

הוראת קבע באשראי

הוראת קבע בנקאית

רק תזכורת קטנה

מי שרוצה לעבוד עם אשראי (שזה הפיתרון האוטומטי האמיתי) צריך להיות מחובר למסוף סליקה של אחת מספקיות הסליקה בהן אנחנו תומכים. אין לכם מסוף אשראי? ניתן לפתוח מיידית מסוף אשראי מתוך ה iCount שלך ולהתחיל לחייב אשראי בתוך דקה! לפתיחת מסוף מיידית.

הוראות קבע באשראי - הפתרון המועדף

היתרון המובהק של אשראי הוא שזה באמת "שגר ושכח". מגדירים הוראות קבע והמערכת דואגת לחייב, להוציא מסמכים, לשלוח ללקוח או לשלוח לכם מייל אם יש תקלה בחיוב. לדוגמה – אם למערכת יש לקוח שהיא צריכה לחייב בראשון לחודש אבל בניסיון החיוב באשראי המערכת מקבלת סירוב – היא תדע לנסות לבד לחייב שוב את הכרטיס ביום העוקב. על כל כישלון חיוב כזה, מנהל המערכת יקבל הודעה למייל עם סיבת הכישלון (בדרך כלל כרטיס שפג תוקף, או כרטיס שהגיע לתקרה). הנסיונות החוזרים הללו לחיוב יבוצעו באופן אוטומטי על ידי המערכת עד ליומו האחרון של אותו חודש קלנדארי.

כמו כן, במידה והמערכת לא הצליחה לחייב את הלקוח לאורך כל אותו חודש קלאנדרי, המערכת תדלג על החיוב של אותו חודש ותנסה לבצע גביה עבור החיוב של חודש הבא.
כאשר המערכת לא מצליחה לחייב את הלקוח לאורך כל החודש הקלאנדרי, היא תכניס את החיוב לדוח חייבים שנמצא תחת "הו"ק"->דוח חייבים". שם תהיה אפשרות לצפות בכל החיובים שלא צלחו ע"י המערכת ולבצע חיוב ידני.

הוראת קבע בנקאית עם מס"ב

מי שרוצה הוראות קבע בנקאיות צריך שתהיה לו תוכנת מס"ב. את התוכנה ניתן לרכוש ממס"ב ישירות ולנו אין כל קשר לזה. זו הדרך היחידה בה ניתן לנהל הוראות קבע בנקאיות מבלי לשלם סכומים גדולים ללשכות שירות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות