הוראות קבע

זה בטבע שלנו

נמאס לך לרדוף אחרי הלקוחות בשביל הכסף? ובכן, אם ענית "כן בבקשה תעזרו ליייייייי@#$", אז נשמח לעדכן אותך שהמערכת שלנו מציעה מגוון אפשרויות גבייה באמצעות הוראת קבע שיורידו ממך את העומס ויחסכו לך את הסחרחורת.

חשוב לציין: על מנת להשתמש בפיצ'ר הוראות קבע, אנחנו צריכים לוודא שמסוף הסליקה שלך שייך לאחת מספקיות הסליקה שבהן אנחנו תומכים. הרשימה המלאה נמצאת כאן.

CRM2

מתאים לכל הוראת קבע

גם בנקאית וגם באשראי.

הצמדה למדד ולמט"ח

עדכנו את סכום הגבייה בזמן אמת

עמודי הרשמה עצמיים

הלקוחות שלך יכולים להרשם לשירות - לבד!

מקסימום נוחות, מינימום מאמץ

בינינו, אין לנו ספק שגבייה היא הדבר האחרון שבא לך להתעסק בו. אותך מעניין התכלס. אז פיתחנו בשבילך את פיצ'ר הוראות הקבע.

רוצה לפתוח הוראת קבע באשראי? נותר לך רק להזין את פרטי האשראי והוראת הקבע ואנחנו נדאג לחייב, להפיק מסמכים ולהודיע במקרה שמשהו השתבש. החיוב נכשל? נמשיך לנסות כל יום, עד סוף החודש, ובמידה ולא נצליח – החיוב שנכשל יתווסף לחיוב של החודש הבא.

רוצה לפתוח הוראת קבע בנקאית? אז צריך שתהיה לך תוכנת מס"ב, שאותה ניתן לרכוש ממס"ב ישירות וללא כל קשר אלינו. רק כך ניתן לנהל הוראת קבע בנקאיות מבלי לשלם סכומים גדולים ללשכות שירות.

העסק שלך, החוקים שלך

לרשום את הלקוחות להוראת קבע בעצמך, או לתת להם להירשם בעצמם באמצעות קישור לעמוד רישום עצמי? לחייב כל חודש או כל שלושה חודשים? להצמיד את החיוב למדד או למט"ח? להודיע ללקוחות במידה וניסיון החיוב כשל או לא? גם כשהגבייה מתנהלת על טייס אוטומטי, עדיין יש לך שליטה בהכל. איזה דבר זה טכנולוגיה.

וזה רק קצה הקרחון

אם כבר החלטת לייעל את ניהול העסק שלך עם פיצ'ר הוראות קבע, למה לעצור שם? באמצעות המערכת, ניתן גם לנהל מלאי, משימות, ספקים, יומן פגישות עם לקוחות ועוד ים פיצ'רים מתקדמים – לבחירתך.

51,088 עצמאים ועצמאיות כבר מנהלים את העסק איתנו!

 ובעידן שבו הזמן שלך שווה הרבה יותר כסף, לא תזיק לך מערכת יעילה ונוחה שתסגור לך את כל הפינות. יאללה, חבל על הזמן. שנתחיל?