ניהול תזרים מזומנים

שישאיר אותך בעניינים

ניהול תזרים מזומנים לעסק שלך הוא אחד מאבני היסוד של העסק ובלי זה – ניהול העסק ירגיש כמו ריצה בחושך. המערכת שלנו תבנה לך תזרים מזומנים באופן אוטומטי ובהתבסס על נתוני הנהלת החשבונות שלך, בדיוק כמו כל תוכנת תזרים מזומנים ייעודית, כדי שחשבון הבנק שלך תמיד יהיה מוכן ומזומן.

הנהלת חשבונות ותזרים מזומנים במקום אחד

במידה והמערכת שלנו כבר עושה הנהלת חשבונות מלאה לעסק שלך, פיצ'ר ניהול תזרים המזומנים שלנו יבנה לך תחזית חכמה המבוססת על ההכנסות וההוצאות שכבר הזנת במערכת. ככל שההכנסות וההוצאות יוזנו בצורה מדויקת ותכופה יותר – כך התחזית תהיה מדויקת יותר.
בקיצור, גם חסכנו לך כסף על רכישת תוכנה לניהול תזרים מזומנים וגם חסכנו לך זמן על הזנה כפולה של המידע.

כבר יש לך מערכת להנהלת חשבונות? סו וואט

פיצ'ר ניהול תזרים המזומנים שלנו זמין לך גם אם הנהלת החשבונות שלך מתבצעת דרך מערכת אחרת (555 לא עלינו). פשוט להזין את הנתונים של הפעולות החודשיות של העסק שחוזרות על עצמן כמו משכורות, קרנות גמל והשתלמות, תשלומי הלוואות, תשלומים למוסדות ויש לך תחזית חכמה ומבוססת – בקליק.

וזה רק קצה הקרחון

אם כבר החלטת לייעל את ניהול העסק שלך עם פיצ'ר ניהול תזרים מזומנים, למה לעצור שם? באמצעות המערכת, ניתן גם ליהנות מהפקת מסמכים דיגיטליים והנהלת חשבונות, סליקת אשראי, הוראות קבע, גבייה אוטומטית, ניהול מלאי ועוד ים פיצ'רים מתקדמים – לבחירתך.

51,088 עצמאים ועצמאיות כבר מנהלים את העסק איתנו!

ובעידן שבו ניהול העסק הופך יותר ויותר דיגיטלי, לא תזיק לך מערכת יעילה ונוחה שתסגור לך את כל הפינות. יאללה, חבל על הזמן. שנתחיל?