פתיחת עוסק מורשה אונליין

פתיחת עוסק מורשה אונליין

החלטתם לפתוח תיק עוסק מורשה? אנחנו כאן כדי לאפשר לכם פתיחת תיק עוסק מורשה באינטרנט, אפילו עכשיו, מול המסך, מבלי לקום מהכיסא.

iCount היא מערכת דיגיטלית לניהול העסק שמאפשרת הפקת חשבוניות וקבלות כחוק, סליקת אשראי, הנהלת חשבונות באינטרנט, ניהול תזרים מזומנים, גבייה ועוד. השירות שלנו יעזור לכם להקים עסק חדש או לשנות סטטוס של עסק קיים, והכל בלחיצת כפתור – מבלי לצאת מהבית.

עוסק פטור או מורשה? גם על עוסק פטור וגם על עוסק מורשה חלה חובת ניהול ספרים, הפקת מסמכים ללקוחות ודיווח מסודר לרשויות המס.

 

לפתיחת עוסק מורשה אונליין לחצו כאן

 השירותים שלנו

 • פתיחת תיק עוסק מורשה במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי: אנחנו פותחים עבורכם את התיק אונליין, ללא צורך בהגעה לכל משרדי רשויות המס.
 • הפקת חשבוניות וקבלות ודיווח שוטף לרשויות המס: בעזרת iCount מפיקים מסמכים ללקוחות ומתעדים אותם לקראת הדיווח לרשויות המס. את החשבוניות והקבלות ניתן לשלוח ללקוחות באופן דיגיטלי, בוואטסאפ, במייל או בדרך שנוחה לכם. בעצם – כל הניהול השוטף מתבצע גם הוא באתר שלנו.
 • תיעוד ההוצאות לצורך דיווח לרשויות המס: הדיווח על ההוצאות מאפשר לרשויות המס להתחשב בהוצאות העסקיות שלכם ולהפחית את חבות המס בהתאם.
 • עריכת דו"ח שנתי: כל בעלי העסקים נדרשים להגיש מדי שנה דו"ח על הפעילות העסקית שכולל את ההכנסות, ההוצאות והרווחים. לרוב, רואי חשבון ויועצי מס גובים תוספת תשלום בגין עריכת דו"ח שנתי. הגשת המסמך כלולה מראש במחיר השירות שלנו.
 • התבקשת להגיש הצהרת הון? מסמך אחר שחתום בידי רו"ח? גם כאן אנחנו יכולים לעזור, בעזרת משרד רו"ח מייצג שיוכל לסייע לכם בכל בעיה או דרישה של רשויות המס.

איך עובד תהליך פתיחת עוסק מורשה דרך האתר?

במעמד הרישום, תצטרכו להשלים מספר פרטים ולשלוח לנו. משם אנו פותחים עבורכם את התיק בתוך כ-7 ימי עסקים. בסוף התהליך תתקבל הודעה על כך שהתהליך הושלם, ותוכלו להתחיל לעבוד, למכור ולהרוויח. אפשר כמובן לבצע את ניהול העסק השוטף דרך האתר, כולל כל חובות הדיווח לרשויות המס. בכל מקרה, הצ'ט שלנו פעיל וזמין להתייעצות ולכל שאלה, בכל שלב בדרך.

 

לפתיחת עוסק מורשה אונליין לחצו כאן

פתיחת עוסק מורשה באינטרנט – כל היתרונות עבורכם

 • התהליך מהיר מאוד, ויאפשר לעבוד בתוך מספר ימים בודדים.
 • התהליך מתבצע כל כולו דרך האינטרנט, ללא צורך ביציאה מהבית ובהתרוצצות בין משרדי מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. הכל מתבצע בבית הרגוע, ובקצב שלכם.
 • בזמן מילוי הטפסים, נוכל לסייע באמצעות צ'ט כדי להשלים את התהליך. כך ניתן להשלים את הליך ההרשמה ומילוי הטפסים בליווי של מומחים.

מדוע כדאי לבצע את ההליך דרכנו?

 1. iCount קיימת מאז 2007 ומשרתת כיום מעל 50,000 עסקים שמתנהלים באמצעות המערכת הדיגיטלית שלנו. אין יותר מנוסים ואמינים מאיתנו בתחום ניהול העסק.
 2. מערכת iCount מאפשרת לכם לפתוח עוסק מורשה אונליין, אבל גם לנהל את העסק אחר כך, והכל דיגיטלי, בלי להגיע לרשויות המס או לרו"ח, בלי לנהל פנקסים ובלי לחלק קבלות ידניות או לשלוח בדואר.
 3. אנחנו תמיד זמינים לייעוץ, גם בכל הנוגע לשימוש הטכני במערכת וגם בנושאים חשבונאיים. מאחורי מערכת iCount עומדים צוותים של רואי חשבון ויועצי מס שיעמדו לרשותכם בכל צורך ושאלה. 

 

לפתיחת עוסק מורשה אונליין לחצו כאן

שאלות נפוצות

מה זה עוסק מורשה?

עוסק מורשה הוא עוסק עצמאי שמרוויח מעל לתקרת הסכום המוגדרת עבור עוסק פטור – 99,893  שקלים בשנה. אם אתם לא בטוחים איפה אתם עומדים, חשוב לדעת מה ההבדל בין עוסק פטור או מורשה ובמקרה הצורך ניתן לפנות אלינו לבירור.

עוסק מורשה, בניגוד לעוסק פטור, מחויב לגבות תוספת מע"מ מלקוחותיו (כשהם ישראלים), בין אם הם עסקיים ובין אם הם פרטיים. בגין עסקה, על העוסק להפיק חשבונית מס ובגין תשלום בפועל יש להפיק קבלה (ניתן להפיק מסמך מאוחד: "חשבונית מס קבלה"). כמו כן, עוסק מורשה מחויב להעביר את תשלומי המע"מ לרשויות המס, בקיזוז מע"מ ששולם על ידו במסגרת הוצאות עסקיות מוכרות.

מיסים נוספים שעוסק מורשה מחויב בהם הם דמי ביטוח לאומי ומס הכנסה בגין רווחי העסק. לכן, פתיחת עוסק מורשה כרוכה בפתיחת תיק במע"מ, במס הכנסה ובביטוח לאומי.

נוסף על כך, יש לדווח לרשויות המס על הוצאות עסקיות, אשר ישמשו לחישוב הרווחים של העסק ולהפחתת חבות המס (מס הכנסה חל רק על הרווח של העסק, כלומר ההפרש בין ההכנסות לבין ההוצאות).

נשמע מסובך? אין ספק שמדובר בבירוקרטיה לא מעטה, אך בדיוק בשביל זה אנו מציעים את השירות שלנו, שמסגרתו אנחנו ננהל עבורכם את כל הסידורים ונסייע לכם בניהול העסק כך שתוכלו להתמקד בלב העבודה העסקית.

האם אפשר לפתוח עוסק מורשה באינטרנט?

כן, אנו מציעים שירות פתיחת עוסק מורשה באינטרנט לטובת הלקוחות. השירות שלנו יחסוך את ההתנהלות הישירה מול מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, והעוסק יוכל להתמקד בעבודתו בלבד.

האם אפשר להפיק ללקוחות חשבוניות אונליין במקום פנקס ידני?

בהחלט. מערכת iCount מאפשרת להפיק את כל סוגי המסמכים החשבונאיים באונליין. אפשר לשלוח אותם ללקוחות בוואטסאפ, במייל או בכל דרך שנוחה לכם והם מוכרים על ידי רשויות המס.

מה ההבדל בין עוסק פטור לבין עוסק מורשה?

ככלל, עוסק פטור לא גובה מע"מ מלקוחותיו ולא מעביר תשלומי מע"מ לרשויות המס. עוסק פטור יכול להיות רק מי שהכנסותיו בשנה הקלנדרית לא עלו על 99,893 ₪ ושהמקצוע שבו הוא עוסק לא מצוי ברשימת העוסקים שמחויבים בסטטוס של עוסק מורשה. עוסק פטור מפיק רק קבלות בגין עסקאות ועוסק מורשה מפיק גם חשבוניות מס.

האם אפשר לסגור תיק עוסק מורשה, אם ארצה לעשות זאת בעתיד?

תמיד ניתן לסגור תיק עוסק מורשה. עם זאת, חשוב לדעת שגם אם התיק נסגר במהלך השנה, עדיין יש להגיש דו"ח שנתי לרשויות המס לאותה השנה שבה התיק נסגר. אל דאגה, השירות של iCount כולל גם דו"ח שנתי ללא תוספת תשלום.

אפשר להתייעץ איתכם אישית?

בטח. אפשר לפנות אלינו כאן בצ'ט ונשמח להשיב לכל שאלה.

תגובות

תגובות