ניהול ועד בית

לכל סוגי הבניינים

ועדי בתים משתמשים ב iCount בשביל להפיק קבלות על תשלומים לדיירים ואף לגבות אוטומטית כספים מדיירים באמצעות ניהול הוראות קבע.

תשלום ועד בהוראת קבע​

הוראות קבע אוטומטיות לכרטיסי אשראי וניהול חיובים מול הוראות קבע בנקאיות.

CRM2

פורטל דיירים

דיירים יכולים לפתוח פניות מול הועד, לעדכן פרטים ולמשוך נתונים.

hks2

ניהול חייבים אוטומטי

חיוב חוזר אוטומטי לחיובים שנכשלו

הפכו את ניהול הועד שלכם לאוטומטי

למה לרדוף אחרי דיירים במקום לתת למערכת אוטומטית לנהל את הגביה עבור הועד שלכם? עם iCount הועד יכול לגבות כספים מדיירים באמצעות כרטיסי אשראי או באמצעות הוראות קבע במס"ב, הדיירים מחוייבים בצורה אוטומטית והמערכת מפיקה להם קבלות בצורה אוטומטית. כל קבלה נכנסת לתוך כרטיס הדייר אליו הוא יכול לגשת מתי שהוא רוצה דרך פורטל מאובטח.

אנחנו תומכים בשני סוגים של הוראות קבע

הוראת קבע באשראי

הוראת קבע בנקאית

רק תזכורת קטנה

מי שרוצה לעבוד עם אשראי (שזה הפיתרון האוטומטי האמיתי) צריך להיות מחובר למסוף הסליקה המובנה שלנו. ההקמה לוקחת כמה שניות, וניתן לסלוק מיידית ללא המתנה. 

פורטל הלקוחות הוא גם פורטל הדיירים

פורטל הלקוחות של iCount מאפשר לכל מי שמקבל מסמכי הנהלת חשבונות להיכנס לעמוד מיוחד בו ניתן להוריד מחדש את כל המסמכים שיצאו עבורו, לעדכן פרטים אישיים לפי הרשאות, לפתוח פניות לקבלת שירות, לעדכן אמצעי תשלום, לעדכן הוראות קבע ועוד. 

חיוב הדיירים יכול להיות אוטומטי לחלוטין

אין שום סיבה בעולם שהועד יצטרף לרדוף אחרי כל דייר שלא שילם בזמן. תנו לדיירים לרשום את עצמם, בעצמם, לתשלום הועד בהוראת קבע שגר ושכח. הכסף מגיע לחשבון ואתם שומרים על שלום בית, תרתי משמע!