תוכנה לניהול עסק

שימוש חכם בתוכנה לניהול עסק: לחסוך כסף, זמן ולהגביר את היעילות

אתם מנהלים עסק כבר כמה שנים. מתפקדים עסקית בדרך שגיבשתם עם הזמן ובסך הכול 'מתגלגלים' בצורה טובה. אבל אתם מרגישים שבכל זאת משהו חסר, שמשהו הולך לאיבוד בדרך. האם אתם יכולים להתנהל בצורה יעילה יותר? האם יש לכם דרך לחסוך עוד כסף? בוודאי. עם תוכנה לניהול עסק הכול יהיה הדוק יותר, מסודר יותר, מדויק יותר. כך מנהלים עסקים בעידן המודרני.

לעקוב אחרי העובדים שלכם? בהחלט כן!

לא, אנחנו ממש לא ממליצים לכם לשכור צוות בילוש שיעקוב אחר כל פעולה של העובדים שלכם- אלא  מדברים על משהו פשוט בהרבה: תוכנה לניהול עסק, שתדווח לכם בכל יום מתי החל העובד את עבודתו ומתי סיים אותה.

מדובר בשני נתונים פשוטים לכאורה, שמסתירים מאחוריהם עולם ומלואו. כשאתם יודעים מתי העובדים שלכם עבדו במהלך כל יום, אתם יכולים בעצם לדעת הכול ולענות על כל השאלות הקריטיות הנוגעות לניהול עסק:

  • האם כל עובד מילא את מכסת השעות שסוכמה ביניכם?
  • האם עבד יותר ממה שהיה צריך או פחות ממה שהיה צריך?
  • כמה שעות עבדו כל העובדים שלכם – היום, השבוע והחודש?
  • כמה שעות נוספות עליכם לשלם לעובדים בסוף החודש?
  • כמה ימי חופשה או מחלה לקח כל עובד?

התשובות לשאלות הללו, ועוד תשובות אחרות שבוודאי יגיעו ברגע שתחלו להשתמש בתוכנת ניהול העסק, הן שעושות סדר בדברים. הן אלו שמבטיחות עבודה יעילה, הן אלו שמונעות בטלה מיותרת או שעות עבודה מבוזבזות והן אלו שמאפשרות לכם לצפות מראש את ההוצאה הכספית הגדולה ביותר, כנראה, בכל חודש: תשלום המשכורות לעובדים.

לעשות הכול אונליין – אפילו מהסמארטפון

אתם עשויים לשאול את עצמכם כעת שאלה אחת פשוטה וחשובה: מדוע לא עשיתם זאת עד כה? אחת התשובות האפשרויות לכך היא שלא ידעתם עד כמה מדובר בעניין קל לתפעול. למעשה, היום ישנן תוכנות לניהול עסק, כמו זו שמציעה iCount, שפועלות בצורה מקוונת ומוכנות להפעלה תוך זמן קצר.

יותר מזה: תוכנה לניהול עסק מאותה ה'משפחה' תציע לכם שימוש קל במיוחד בכך שהיא מאפשרת התחברות דרך הסמארטפון שלכם ושל כל אחד מהעובדים. מערכת iCount מגיעה גם בגרסת אפליקציה מתקדמת, וכך הכול הופך פשוט יותר. בדרך הזו, היעילות של העסק כולו תעלה, והחיסכון, בזמן ובכסף, יורגש במהירות.

תגובות

תגובות