כותרת ממש מגניבה שתביא את כולם אלינו

מה זה כולל?

כותרת ממש מגניבה

כמה כסף אני עושה בשנה?

59
עלות חודשית קבועה

כותרת ממש מגניבה

פתיחת תיק ברשויות

אם עדיין אין לכם עוסק מורשה או עוסק פטור, תנו לנו לעשות את זה בשבילכם בקלות.

דיווח הכנסות

בכל פעם שיגיע הזמן לשלם לכם, וולט תפיק בשמכם חשבונית לעצמה, ואז תוכל לשלוח לכם תשלוםבמהירות ולפי החוק.

דיווח הוצאות

עכשיו שיש לכם תיק עוסק פטור או תיק עוסק מורשה - תוכלו לדווח בקלות על הוצאות שוטפות כמו טיפול לאופנוע/אופניים, דלק, רכישת ציוד ועוד.

ליווי צמוד מבעלי מקצוע

נתקלתם בשאלה? צ'אט קטן מהאפליקציה ונענה לכם גם על שאלות טכניות וגם על שאלות מקצועיות.

הדוח השנתי - כלול

בטח חשבתם שנשאיר אתכם בדד בסוף השנה! אז זהו, שלא. השירות השוטף כולל גם את הדוח השנתי אותו חייבים להגיש בכל שנה.

צריכים עוד משהו?

תמחרנו לכם כל שירות אפשרי במחירי ריצפה!

שאלה מעולה! זה מאוד תלוי במצב הנוכחי שלך. אם כבר יש לך עוסק מורשה או עוסק פטור, אז אין שום צורך לפתוח תיק נוסף ואנחנו פשוט מושכים אלינו את הייצוג שלך. זה אומר שהתיק הקיים ימשיך איתנו והכול כרגיל.

אם אין לך עדיין תיק עוסק פטור או תיק עוסק מורשה, אז אנחנו נגבה עלות חד פעמית של 119 ₪ (כולל מע"מ), נשלח אותך למלא טופס קצר על העסק המיועד שלך ונקים עבורך את העסק מול מס הכנס, מע"מ (במידת הצורך) וביטוח לאומי.

כשעובדים איתנו מקבלים כלים להכול, ובמקרה הזה של דיווח הוצאות, יש לנו אפליקציה מעולה עבורך. באמצעות האפליקציה יש לך את כל הכלים לדווח על כל הוצאה שקשורה לעסק, כולל צילום של הקבלה או החשבונית שקיבלת עבור התשלום. זה אומר שתוך כדי יום העבודה שלך, בכל פעם שיש לך הוצאה מייד מתעדים אותה באפליקציה כדי לא לשכוח ולא לאבד, והאפליקציה כבר עושה עבורך את כל חישובי המע"מ ומס ההכנסה.

שאלה פגזזזז. כן, קורה לפעמים שהרשויות פונות לבעל עסק (אפילו עוסק פטור עם מחזור ממש קטן) ומבקשת הצהרת הון. במקרה כזה, ניתן לפנות אלינו, לשלם מחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ואנחנו נדאג להצהרת ההון שלך. (איתך כמובן, כי יש שם שאלות עליהן אפילו אנחנו לא יודעים לענות).

כמה זה עולה? 699 שקלים כולל מע"מ והצהרת ההון שלכם מטופלת. אמרנו לכם שהמחיר נמוך משמעותית משאר המחירים בשוק

במידה ועולה צורך בחתימה על טופס מסויים כמו אישור הכנסות, אישור משכנתה, אישור לבנק או כל אישור אחר שצריך, ניתן לשלוח לנו את הטופס ובעלות חד פעמית של 69 שקלים (כולל מע"מ) אנחנו נחתום על הטופס ונשלח לך אותו חזרה.

הדיווחים השוטפים שלך יכולים להיות אחת לחודש / אחת לחודשיים / אחת לשנה. המערכת תשלח לך בצורה אוטומטית מייל עם כל הנתונים שצריך, כולל קישור לאן לדווח ואיך לשלם. לדוגמה, אם יש לך תשלום למס הכנסה אנחנו נשלח לך מייל מסודר עם הסכום לתשלום + קישור למקום הנכון לביצוע התשלום.

שנתחיל?

הרשמה קצרה, נטיס אותך לחשבון הדנדש שלך ונשאל אותך כמה פרטים כדי שנוכל להתחיל בתהליך הקמת התיק שלך ומשם – הדרך להפוך לשליח הראשון שעשה מיליון דולר משליחויות קרוב מתמיד!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות