קופה רושמת

לעסק שלך

העסק שלך צריך קופה רשומת? ל iCount אפליקציה מיוחדת אותה ניתן להתקין על טאבלט ובכך לחסוך עלויות בצורה משמעותית. הקופה משתמשת במלאי הקיים וכל המכירות של העסק מתנקזות לאותה המערכת.

 
CRM2

מתאים לכולם

הפקת מסמכים ללקוחות באמצעות אפליקציות קופה POS, לכל סוגי החנויות.

חיוב כרטיסי אשראי

חיוב אשראי, כולל תקן EMV למי שצריך, לא עלויות חומרה גבוהות.

קופה ללא נייר

שליחת מסמכים ללקוחות ישירות למייל - חיסכון בנייר ועסק ירוק.

התקדמו לקופה בענן

למה לקנות חומרה יקרה ולהתחייב למוצרים מורכבים כשאפשר להשתמש כמעט בכל טאבלט בצורה מיידית? מערכת הקופה שלנו היא המשך ישיר של מערכת iCount כך שהמלאי הקיים יופיע בתוך הקופה, המכירות יסתנכרנו מייד לכל העובדים והכי חשוב – הממשק ידידותי וכל כך אינטואיטיבי של צריך אפילו הדרכות!

אותה מערכת, ממשק שונה.

השימוש ב POS הוא עם אותו שם משתמש וסיסמה של המערכת העיקרית. הלקוחות, המלאי, המחירונים ואפילו מסוף הסליקה – הכול המשך ישיר של המערכת אליה ניגשים דרך הדפדפן, רק בממשק מותאם לחנויות ולעמדות מכירה. 

חברו איזו מדפסת שתרצו

השימוש ב POS מאפשר לכם לבחור איזו מדפסת אתם מעדיפים – או לבחור לעבוד ללא מדפסת בכלל! ניתן לעבוד עם מדפסת תרמית 80 מ"מ או עם מדפסת A4 רגילה שקיימת בכל מקום. זה נוח וזה חסכוני, וכמובן שלא כובל אותנו לעבוד עם חומרה ייעודית שלפעמים יכולה להיות יקרה ללא שום פרופורציה.

אקדח ברקוד? אין שום בעיה!

ה POS יודע לעבוד גם עם אקדח ברקוד ולקצר משמעותית את משך הזמן בו הלקוח ממתין לנו בקופה. אקדח הברקוד מתחבר לטבלט באמצעות בלוטות' כך שאין כבלים מציקים, וניתן להתרחק מהמכשיר ולהתקרב אל הלקוח שלפעמים אינו יכול להגיע פיזית עד לקופה עצמה.

קורא אשראי EMV

מחייבים בכרטיס אשראי? שיתוף הפעולה שלנו עם Z-Credit מאפשר תמיכה במכשיר תומך תקן EMV מתקדם אותו ניתן לרכוש ישירות מ Z-Credit במהירות. המכשיר לא דורש חיבור פיזי לPOS ולכן אפשר למקם אותו בנוחות מול הלקוח, והלקוח יכול לשלם בעצמו מבלי שנצטרך לגעת בכרטיס שלו.

להרשמה מהירה

הרשמו עכשיו וקבלו 45 ימים – חינם!

Top
שינוי גודל גופנים
ניגודיות