ניהול משרד מרחוק

שירותי ניהול משרד שאפשר לקבל מרחוק


חשבו שכל דואר אלקטרוני שתרצו לשלוח, עליכם לשלוח בדואר ה'אמיתי', עם מעטפה ובול; דמיינו שכל תגובה שאתם רוצים לרשום באיזו רשת חברתית, צריכה להימסר לכותב הפוסט באופן אישי, פנים אל פנים; תארו לעצמכם שכל משכורת שאתם מקבלים תימסר אליכם בשק עמוס מטבעות.

נשמע לא מציאותי ולא הגיוני, נכון? העידן המודרני הוא שהופך את כל זה ללא רלוונטי. אם אתם בעלי עסק, כדאי שתדעו: גם בעולם הזה ישנם אינספור דברים שאפשר לעשות מרחוק, ולחסוך זמן יקר. הרבה מאוד זמן יקר.

לערוך ישיבות גם אם לא כולם נמצאים במשרד

אחד האתגרים הגדולים של העידן החדש, שבו כולם מתרוצצים ללא הפסקה, הוא הניסיון לארגן פגישות רבות משתתפים במשרדי החברה. בפעמים רבות האתגר הזה מתברר כלא אפשרי. מה עושים? מנהלים ישיבות מרחוק – כל אחד משתתף בישיבה מהמקום שבו הוא נמצא, בעזרת אפליקציות ותוכנות שונות לניהול שיחות ועידה בווידאו. זה קל, זה פשוט, זה מהיר ואף אחד (כמעט) לא יכול להתחמק…

להזמין מוצרי דפוס בלי להגיע למקום

גם בתי הדפוס השתכללו עם השנים, וכיום אפשר 'לסגור' את כל נושא ההזמנה ואופי העבודה דרך המייל, בלי להגיע למקום ואפילו בלי לקיים שיחת טלפון אחת (בייחוד אם זהו בית דפוס שכבר מכיר אתכם). צריכים לאסוף את המוצר המוגמר? אל דאגה: משלוח מהיר והוא יהיה על מפתן דלתכם תוך זמן קצר.

לשמור הכול שם למעלה, בענן

הנכס שנחשב לגדול ביותר בכל חברה כמעט הוא המידע שנצבר בה לאורך השנים. בין אם מדובר במידע על לקוחות, במסמכים פנימיים, בפרטי פרויקטים, בפרטים של העובדים או בכל דבר אחר, זהו מידע שהערך שלו לא יסולא בפז. כדי למנוע מצב של אובדן המידע הזה, וכדי להבטיח שלכל אדם בחברה תהיה גישה אליו מכל מקום שירצה (שזה אולי הדבר החשוב ביותר), מעלים את הכול לענן, וכך אפשר לנהל את החברה כולה מרחוק.

לגבות כספים בלי להגיע אל משרדי הלקוח

אם תשאלו כל בעל עסק, הוא יגיד לכם שגביית חובות היא אחת המשימות המטרידות ביותר מבחינתו. עם iCount גם את זה תוכלו לעשות מרחוק, ובקלות: למערכת הנהלת החשבונות שירות נפלא שמאפשר שליחה אוטומטית של תזכורות ללקוחות באשר לחוב שקיים אצלם. בלי להגיע למשרדי החברה, בלי להתנצח, בלי להרים אפילו טלפון אחד. וזה עובד, אנחנו מבטיחים לכם.

Comments

comments