ניהול פרויקטים

לא חייב להיות פרויקט

בכל הנוגע לניהול פרויקטים, הרצון לספק ללקוחות את התוצר הטוב ביותר במסגרת הזמן שנקבע גורם לך להוריד את העיניים מהתקציב, מה שמסתכם בחריגות. אז בשביל שהפרויקט שלך יתקדם לפי התכניות, הנה פיצ'ר ניהול הפרויקטים שלנו.

מהפרטים הקטנים

קיבלת פרויקט חדש? נהדר. לפרויקט הזה יש תקציב ודד-ליין? כנראה שכן. פיצ'ר ניהול הפרויקטים יאפשר לך להזין את שם הפרויקט, התקציב שלו, תאריך הסיום שלו ואפילו את העובד או העובדת שינהלו אותו. וכך, בכל פעם שתתבצע הוצאה הקשורה לפרויקט, כמו עבודה עם קבלני משנה לדוגמא, ניתן יהיה לסווג אותה תחת הפרויקט והתקציב יתעדכן באופן אוטומטי ובזמן אמת.

עד התמונה המלאה

אבל פיצ'ר ניהול הפרויקטים המחונן שלנו לא יעזור לך עם ניהול הפרויקטים, הוא גם יסייע לך לנהל את מרכזי הרווח של העסק באמצעות תמונת מצב עדכנית – גם של הלקוחות (מי רווחי יותר ומי פחות) וגם של העובדים (לפי מספר הפרויקטים היושבים תחת כל עובד ועובדת).

וזה רק קצה הקרחון

אם כבר החלטת לייעל את ניהול העסק שלך עם פיצ'ר ניהול הפרויקטים, למה לעצור שם? באמצעות המערכת, ניתן גם לנהל מלאי, משימות, ספקים, יומן פגישות עם לקוחות ועוד ים פיצ'רים מתקדמים – לבחירתך.

51,088 עצמאים ועצמאיות כבר מנהלים את העסק איתנו!

ובעידן שבו ניהול העסק הופך יותר ויותר דיגיטלי, לא תזיק לך מערכת יעילה ונוחה שתסגור לך את כל הפינות. יאללה, חבל על הזמן. שנתחיל?