ייצוג מלא

שירות זה מיועד לעסקים שרוצים ליווי מלא ממשרד הנהלת חשבונות חיצוני. למידע נוסף

מדובר על משרד חיצוני, שמבין iCount, חי iCount ונושם iCount. אחת לחודשיים ייצא אליך שליח (בהנחה ואתם באזור תל אביב*) שיאסוף את החומר ויעביר לנציג שמטפל בך. הנציג יקליד את החומר למערכת שלך, יגדיר את כל הקטגוריות הנכונות וילווה אותך באופן שוטף – ממש כמו מנהל החשבונות שיש לך היום. הדיווח למע”מ, מס הכנסה וביטוח לאומי ייעשה על ידי הנציג וכל מה נשאר לך לעשות זה לדאוג שהעסק יכניס עבודה :)

היתרון הגדול בשירות הזה (מעבר למחיר שהוא משמעותית זול יותר משירות הנהלת חשבונות שניתן למצוא בשוק היום) הוא השקיפות. החומר מוזן לתוך המערכת שלך ולך יש את היכולת לראות את כל הנתונים כפי שהם – LIVE.

ליווי אונליין

שירות זה מיועד למי שרוצה מאיתנו סיוע שוטף ומיידי ישירות מתוך המערכת שלו. למידע נוסף

הרעיון כאן הוא שהקלדת הנתונים מתבצעת על ידך לתוך מערכת iCount והליווי המקצוע שלנו זמין לך בצ’אט אופן מיידי בימים א-ה בין השעות 9:30-16:00,  כדי לוודא שהנתונים תקינים ומסייע לך בהבנה של סיווג נתוני ההוצאות וההכנסות שלך לקטגוריות נכונות.

צריך להתייעץ בנושאים מקצועיים? אין בעיה – אנחנו כאן ממתינים לך ממש בתוך המערכת שלך.

הדיווח למע”מ, מס הכנסה וביטוח לאומי ייעשה על ידך באופן עצמאי ואנחנו כאן כדי ללוות אותך. נעבור איתך על הנתונים שלך לפי מה שהזנת למערכת, נתקן מה שצריך, נייעץ איפה שצריך ונוודא שהפעולות שלך תקינות והדיווחים שלך תקינים. חשוב להדגיש שלא מדובר בשירות טכני (אותו ניתן לקבל מתוך המערכת על ידי פתיחת קריאות שירות) אלא שירות מקצועי. זה לא איך עושים אלא מה עושים. מדובר בשירות שסוגר את המעגל לעסקים קטנים שמחפשים לחסוך בהוצאות השוטפות של ניהול העסק שלהם.

ייצוג מלא

החל מ 249 ₪

בחודש
 • הנהלת חשבונות חד צידית
  דיווח למע”מ
  דיווח למס הכנסה
  דיווח לביטוח לאומי
  שליחות אחת לחודשיים*

צור קשר היום

* באיזור תל אביב. במידה וגרים מחוץ לאזור תל אביב תהיה תוספת

ליווי אונליין

99 ₪

בחודש
 • ליווי בהקלדת חומר הנהלת החשבונות שלך
  עזרה בדיווח למע”מ
  עזרה בדיווח למס הכנסה
  עזרה בדיווח לביטוח לאומי

צור קשר היום