ניהול מלאי מתוקתק

שעושה סדר צ'יקצ'ק

בין אם יש לך חנות מקוונת או פיזית, פיצ'ר ניהול המלאי המתקדם שלנו יאפשר לך מגוון אפשרויות שונות לניהול המלאי שלך – ממש כמו תוכנת ניהול מלאי ייעודית.

languages

חיבור מלא להנהלת החשבונות שלך

הפקת דו"חות מתקדמים מדי יום

על עסקאות שצלחו או נכשלו

מתאים לכל סוגי החנויות

פיזיות, מקוונות ופופ-אפים

מגוון רמות ניהול מלאי - בהתאם לגודל החנות

כמה מוצרים נמכרים בחנות שלך? וכמה מחסנים יש לך? גם אם התשובה היא 1 וגם אם 20, פיצ'ר ניהול המלאי שלנו יעניק לך מספר רמות ניהול מלאי לבחירתך – החל מניהול מלאי בסיסי בלבד ועד ניהול מלאי מתקדם בין מחסנים שונים, ניהול מחירונים שונים ללקוחות (עוד רגע נרחיב גם על זה), מספרים סידוריים לפריטים במלאי, קבלת התראות על מלאי אוזל ועוד. בקיצור, מערכת ניהול מלאי לכל דבר. 

ניהול מחירונים שונים - אידיאלי למועדוני לקוחות

יש לך מועדון לקוחות או חלוקה של הלקוחות לזהב, כסף וכו'? פיצ'ר ניהול המלאי מאפשר ניהול מחירונים מתקדם. זה אומר שלכל מוצר יש את המחיר ה"רגיל" שלו לקהל הרחב ומחיר מוזל לקבוצת הלקוחות הרצויה. בנוסף, ניתן גם להגדיר הנחות קבועות לפי סוגי לקוחות באופן גורף על כל המלאי ועוד כל מיני שיגועים. תוכנה לניהול מלאי כבר אמרנו?

גם בחנות הפיזית וגם במקוונת

אנחנו מבינים שלא כל החנויות נמצאות באינטרנט. לכן, דאגנו שפיצ'ר ניהול המלאי שלנו ידע לתת פתרון גם לחנויות פיזיות באמצעות POS – הקופה הרושמת שלנו, שהיא חלק אינטגרלי ממערכת iCount. אפליקציית POS מחוברת באופן מלא לניהול המלאי, להנהלת החשבונות ולסליקה שלך והיא מותקנת על גבי טאבלט. אה, ואפשר גם לחבר לה אקדח ברקוד חמוד כזה שעושה "ביפ".

וזה רק קצה הקרחון

אם כבר החלטת לייעל את ניהול החנות שלך עם פיצ'ר ניהול המלאי, למה לעצור שם? באמצעות המערכת, ניתן גם ליהנות מסליקת אשראי, דפי סליקה, הוראות קבע, אוטומציה ועוד ים פיצ'רים מתקדמים – לבחירתך.

51,088 עצמאים ועצמאיות כבר מנהלים את העסק איתנו!

ובעידן שבו ניהול העסק הופך יותר ויותר דיגיטלי, לא תזיק לך מערכת יעילה ונוחה שתסגור לך את כל הפינות. יאללה, חבל על הזמן. שנתחיל?