למה להגיד לכסף ביי, כשיש התאמות אשראי?

בכל פעם שהלקוחות משלמים לך באשראי, הכסף מחליף המון ידיים עד שהוא מגיע לחשבון הבנק שלך. אבל מה קורה כשאיפשהו לאורך התהליך, הכסף פשוט נעלם? פיצ'ר התאמות האשראי יוודא שהכסף שלך הגיע למקום הנכון.

  • מומלץ לעסקים עם מספר רב של עסקאות אשראי
  • מאפשר התראות בזמן אמת שיעשו לך סדר בספרים ובבנק.
  • מעדכן על הכחשות עסקה בזמן קצר שיאפשר לך לנקוט בפעולה מתאימה.

דואגים שהכסף לא יפול בין הכסאות

כיף לשמוע שהעסק שלך נהנה ממספר רב של עסקאות אשראי מדי יום ואנחנו מאחלים לך שלא ייגמר לעולם. אבל מתי בפעם האחרונה ביצעת התאמת אשראי כדי לוודא שכל אחת מעסקאות האשראי האלו אשכרה הגיעה לחשבון הבנק שלך? ויותר מזה, האם זיהית אילו עסקאות נפלו בדרך? פיצ'ר התאמות האשראי ישווה בין העסקאות שהתבצעו לתקבולים שהתקבלו ויוודא שכל הכסף נכנס לחשבון הבנק שלך.

משאירים אותך בתמונה

וזה לא נגמר בסעיף הקודם. פיצ'ר התאמות האשראי גם ימנע ממך לבצע טעויות חשבונאיות כמו הפקת מסמכים חשבונאיים למרות שבכלל לא התבצעה סליקה או להיפך – הכסף התקבל בחשבון הבנק שלך אך לא הפקת מסמכים חשבונאיים כי פשוט לא ידעת. אה, ומה עם לקוחות שהכחישו עסקה סתם כי בא להם? פיצ'ר התאמות האשראי יישלח לך התראה בכל אחד מהתרחישים!

וזה רק קצה הקרחון

אם כבר החלטת לייעל את ניהול העסק שלך עם פיצ'ר התאמות אשראי, למה לעצור שם? באמצעות המערכת, ניתן גם לנהל מלאי, משימות, ספקים, יומן פגישות עם לקוחות ועוד ים פיצ'רים מתקדמים – לבחירתך.

וזה רק קצה הקרחון

ובעידן שבו ניהול העסק הופך יותר ויותר דיגיטלי, לא תזיק לך מערכת יעילה ונוחה שתסגור לך את כל הפינות. יאללה, חבל על הזמן. שנתחיל?