חידושים בסליקת אשראי 2017

סליקה, אני בתור!


על החידושים בעולם הסליקה העסקית

משנה לשנה משתמש הציבור בכרטיסי אשראי יותר ויותר. מה שבעבר היה 'עוד' אמצעי תשלום הפך עם השנים לאמצעי התשלום המועדף והמרכזי אצל רבים – מה שאומר שכל בעל עסק חייב היום להציע אפשרות כזו. בעל עסק שלא יכול להציע ללקוח שלו את האפשרות לשלם באשראי, פשוט יאבד את הלקוח. היום, עם החידושים הרבים בתחום, זה עוד יותר פשוט מבעבר.

לא צריך מסוף או מכשיר מיוחד

עד לפני שנים לא רבות, כדי להציע סליקה באשראי היה צריך בעל העסק לרכוש מכשיר מיוחד או מעין 'מסופון' שבעזרתו יוכל להעביר את התשלום. היום כבר אין בזה צורך: תוכנות רבות, כולל כאלו אשר מפיקות חשבוניות אלקטרוניות (כדוגמת iCount), מאפשרות לכל בעל עסק להציע סליקה בכל עסקה, מבלי לצאת מהמשרד או מהבית ומבלי להיפגש עם נציגי חברת הסליקה. הכול נעשה תוך דקות ספורות דרך המחשב.

לא צריך 'לגהץ' פיזית

אם אינכם מנהלים עסק פרונטלי או אם אתם מנהלים עסק שפעיל גם פרונטלית וגם וירטואלית, אינכם חייבים 'לגהץ' את הכרטיס כדי לחייב את הלקוח. מספיק שתקבלו את פרטי הכרטיס בטלפון, ותוכלו לחייב את הכרטיס במקום.

לא צריך להיות מומחים

עם השנים הפכו מערכות הסליקה לידידותיות הרבה יותר מבעבר, מה שמבטיח לכל בעל עסק תחילת סליקה במהירות. למעשה, בעל העסק יכול לחייב את כרטיס האשראי הראשון של הלקוח כבר כמה דקות לאחר שפתח את חשבון הסליקה.

אפשר לקבל את הכסף מיד

פעם, לא רק שהסליקה הייתה עולה הרבה כסף לבעל העסק (בשל העמלות השונות), אלא שהוא גם היה צריך לחכות זמן רב עד שקיבל את הסכום מהעסקה. היום, ברבות מהחברות, התופעה הזו לא קיימת: רבות מהן מתחייבות להעביר את הכסף לבעל העסק באופן מידי, מה שיפתור את אחת הבעיות הגדולות של כל עסק קטן ובינוני: תזרים המזומנים.

ואפשר לעשות (כמעט) הכול דרך הסמארטפון…

הסמארטפון הפך להיות חברו הטוב של בעל העסק, ולא רק של האדם הממוצע. עניין זה מתבטא גם בתחום הסליקה, שבו אפשר לעשות כמעט כל פעולה דרך הסמארטפון. גם מערכת הסליקה המתקדמת והמאובטחת של iCount תאפשר לכם לעשות פעולות רבות דרך הסמארטפון, במהירות ובקלות – מגמה שרק תלך ותתרחב עם הזמן.

Comments

comments