למה להשתמש בתוכנה להנהלת חשבונות

היתרון בשימוש במערכת להנהלת חשבונות באינטרנט


עדיין משתמש בפנקס חשבונות במקום לעבור לתוכנה שתעשה עבורך את העבודה? יכול מאוד להיות שאתה כבר רגיל לכך,  יכול להיות. אבל אם רק תנסה לתת הזדמנות לאפשרות החדישה ביותר, תגלה שנפתח בפניך עולם ומלואו. עולם שבו אתה יכול לנהל את חשבונות העסק שלך בצורה הכי פשוטה שיש – ובאופן מקוון. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים בשימוש במערכת להנהלת חשבונות באינטרנט.

זה מהיר יותר

רוצה להפיק חשבונית? ספור 20 שניות. רוצה למצוא מסמך ספציפי? ספור עד 10. רוצה לדעת כמה הכנסות צברת מתחילת השנה? כאן תצטרך למנות רק חמישה מספרים. הכול יותר פשוט ויותר מהיר עם מערכת להנהלת חשבונות באינטרנט.

זה נוח יותר

אם טעית בזמן הכתיבה – תמיד אפשר למחוק; אם אתה לא חזק בחישובים – יש מי שיעשה אותם עבורך ואם אתה לא זוכר את פרטי המשלוח ללקוח – הכול רשום. כל זה, עוד לפני שהזכרנו את העובדה שהחשבונית שלך תהיה מוכנה תוך שניות ותגיע ללקוח תוך דקות, בין אם אתה מדפיס ומוסר לו אותה במקום ובין אם אתה שולח לו אותה דרך המייל.

זה מסודר יותר

לא תוכל לאבד חשבונית – כי הכול שמור בצורה מאורגנת בענן; לא תוכל לפספס תשלום שלא שולם – כי הכול מתועד; לא תוכל להתבלבל בחישובים – כי הכול כבר מחושב. הרבה מאוד כאב ראש ייחסך ממך בדרך הזו.

זה ברור יותר

התשובות לכל השאלות נמצאות מערכת להנהלת חשבונות באינטרנט כדוגמת iCount: מה הם תנאי התשלום מול הלקוח, כמה שילם לך החודש וכמה במהלך השנה, מי מהספקים שלך נמצאים בראש רשימת ההוצאות, בכמה מסתכמים דו"חות המע"מ ומס ההכנסה לחודש הנוכחי, כמה שעות עבד עובד ספציפי ומה יהיה תזרים המזומנים בשנה הבאה. לכל אלו, ולעוד דברים רבים אחרים, תמצא תשובה במערכת המדוברת – גם מהאייפון או מהאנדרואיד שלך.

זה מרשים יותר

מערכות להנהלת חשבונות באינטרנט כדוגמת iCount מציעות יתרונות גם בהיבט החזותי: הכתב מסודר, ברור ומאורגן יותר, החשבוניות נקיות יותר, אפשר להוסיף להן עיצוב ואפשר לכלול בהן את הלוגו של החברה, לצד אלמנטים נוספים. כשכל זה מגיע במסמך רשמי, גדול, ברור ויפה, כל מסמך שלך ייראה מרשים יותר. באחריות.

Comments

comments