עוברים להנהלת חשבונות באינטרנט

הגיע הזמן להעביר את הספרים אונליין


היום גם עצמאיים ועסקים קטנים יכולים ליהנות מהנהלת חשבונות באינטרנט

האינטרנט לוקח חלק חשוב ומרכזי מאד בחיינו גם כשמדובר בהתנהלותנו הכלכלית. הדבר נכון גם לגבי עצמאיים, בתי עסק וחברות בתחומים שונים, חברות גדולות וקטנות כאחד, ולא רק בקרב לקוחות פרטיים. אפשר למצוא ברשת מגוון רחב מאד של כלים שיכולים לעזור לנו, כלים אינטרנטיים חדשניים, המספקים מענה לצרכים שונים, מייעלים את התנהלותנו באופן משמעותי ו"על הדרך" מציעים לנו גם יתרונות נוספים. מערכת אונליין, מערכת לניהול חשבונות הנעשית כולה דרך האינטרנט, יכולה להתאים לכל עסק ולכל חברה. היא יכולה לשפר את ההתנהלות מול מנהל החשבונות או רואה החשבון, לצמצם עלויות וגם לעזור לשמור על הסביבה.

פתרון חסכוני לטווח הארוך

אנו נעזרים באינטרנט לא מעט. אתרי האינטרנט מספקים לנו מידע רב וחשוב מאד וגם שפע של כלים, המציעים לנו פתרונות ומענה לצרכים שונים. לבעלי עסק, ולא רק לחברות גדולות, מערכת ניהול חשבונות אונליין היא פתרון נהדר ולו רק בזכות החיסכון הכספי הרב. ניתן לצמצם את עלויות שירותיו של מנהל חשבונות, הדורש עבור השירות שהוא מציע סכום כספי לא מבוטל, ולבצע פעולות הנהלת חשבונות באופן עצמי על ידי בחירה במערכת אינטרנט שהיא אמנם בתשלום, אך כזה השווה לכל כיס. בחישוב שנתי מדובר בפתרון חסכוני לטווח הארוך, המתאים לאלה המעוניינים לצמצם בעלויות שלהם ככל האפשר.

מגוון רחב של כלים

יתרון נוסף ובולט במערכת זו הוא מגוון הכלים שהיא מציעה. ניתן בעזרתה להפיק דוחות חשובים לאורך כל השנה תוך התייחסות לחודשים מסוימים ולפרמטרים חשובים למיניהם. ניתן להפיק חשבוניות וגם קבלות, ואף לבטל אותן במידת הצורך. ניתן לפתוח עבור כל לקוח "כרטיס לקוח", שבו מצוינים כל פרטיו השונים, לרבות איש הקשר מטעמו, הכתובת, הטלפון, מייל ועוד. בעזרת מגוון הכלים יכול כל עסק ליהנות מפתרון נקודתי ונכון עבורו, ובכך לייעל את התנהלותו הכלכלית וגם את עבודתו אל מול לקוחותיו השונים. אין צורך ביכולות טכנולוגיות כלשהן – השימוש במערכת זו הוא פשוט וקל והיא ללא ספק נחשבת כ"ידידותית למשתמש". קל לאתר את המידע שזקוקים לו וגם לבצע בה פעולות שונות, כל זאת בפשטות ובמהירות.

ידידותית לסביבה

בתקופה שבה חשוב לכולנו לשמור על הסביבה שלנו וגם לנצל את המשאבים הקיימים ככל האפשר, מערכת לניהול חשבונות אונליין היא פתרון מושלם לשמירה על איכות הסביבה. במקום להפיק חשבוניות, קבלות או דוחות ולהדפיס אותם על נייר, ניתן להפיקם באמצעות המערכת ולשלוח אותם ללקוחות השונים ישירות דרך הדואר האלקטרוני. כך חוסכים בכמות רבה של נייר וגם מעבירים ללקוח את המסמכים הרלוונטיים לו בתוך דקות ספורות, מיד לאחר הפקתם. אין צורך לשלוח אותם בדואר ולהמתין עד קבלתם.

לסיכום

לא בכדי בוחרים בעלי עסק רבים וגם בעלי חברות במערכת לניהול חשבונות באינטרנט. עצמאיים, עסקים קטנים וגם חברות גדולות יכולים ליהנות מיתרונותיה הרבים של מערכת זו ולשפר את תהליך העבודה שלהם באופן משמעותי. השימוש במערכת פשוט וקל והיא יכולה להתאים לכל תחום עיסוק, בין אם מדובר בעצמאי המפיק כמות של 3 חשבוניות בכל חודש ובין אם מדובר בבעל עסק, הנדרש להוציא כמות גדולה של חשבוניות.

Comments

comments