הפקת חשבוניות בקלות

 אם הינכם בעלי עסק כדאי שתדעו שבעזרת תוכנת iCount ניתן להפיק חשבוניות בקלות ובמהירות באמצעות רשת האינטרנט. הפקת חשבונית ממוחשבת הנעשית ללא שימוש בנייר ובאמצעות שליחת מייל לנמענים מייעלת את פעילות העסק, חוסכת כסף רב ואף תורמת לאיכות הסביבה. יש לציין כי חשבוניות הנשלחות דרך המייל תקפות מבחינה חוקית ממש כמו חשבונית רגילה, וזאת על פי סעיף 18 ב' בהוראות ניהול ספרים לעסק.

בנוסף,אנו מציעים הפקת חשבוניות לעסק ברמות בטיחות ואבטחה גבוהות, כך שאינכם צריכים לחשוש מפני אובדן נתוני החשבוניות או הגעתם לידי גורמים לא מאושרים.

iCount - יתרונות נוספים באינטרנט

בנוסף,אנו מציעים הפקת חשבוניות לעסק ברמות בטיחות ואבטחה גבוהות, כך שאינכם צריכים לחשוש מפני אובדן נתוני החשבוניות או הגעתם לידי גורמים לא מאושרים.

כל עסק באשר הוא עשוי להיעזר במערכת iCount עבור הפקת חשבוניות באינטרנט, מאחר ולשימוש בה יתרונות רבים ומובהקים:

    • חשבונית שמגיעה ליעדה – שליחת חשבונית באמצעות הדואר איננה מאפשרת לשולח לדעת האם הגיעה התעודה ליעדה, ומתי. לא אחת קורה שחברות נאלצות להקדיש זמן ולתת מענה ללקוחות או ספקים, עקב פיגורים בהגשת החשבוניות. מאידך, שליחת חשבונית באמצעות המייל מונעת מצבים מעין אלו, שכן החשבונית נשלחת בלחיצת כפתור ואילו המשלוח מאושר על ידי הנמענים ברגע קבלתו. במידה והמייל לא הצליח להגיע אל הכתובת הנדרשת מתקבלת במערכת התראה מיידית אודות כשל, ובעיה זו ניתנת לפתרון על ידי בדיקת תקינות כתובת המייל של הנמען.
    • ייעול עבודת העסק – הפקת חשבונית מס ממוחשבת מייעלת וחוסכת בזמן העבודה, הנדרש לרישום ידני של חשבוניות.
    • מעקב מדיוק – מרגע שמופקת חשבונית ממוחשבת ניתן לעקוב אחר כל מסמך, פעילות ואישור הקשורים אליה כדוגמת תעודות משלוח וקבלות.
    • התייעלות כספית – הפקת חשבוניות ממוחשבות חוסכת לכם בעלויות קניית פנקסים מבית הדפוס, וכמו כן חוסכת בדמי משלוח הכרוכים ברכישת מעטפות ובולים. בנוסף, עם iCount תשלמו רק עבור המסמכים המונפקים ועל כן התוכנה מומלצת גם לעסקים שאינם נדרשים לשליחת חשבוניות רבות מדי חודש.
    • חשבוניות ממוחשבות – שימוש בחשבוניות ממוחשבות מסייע ליצירת תדמית חיובית לעסק, בזכות תרומה לאיכות הסביבה על ידי צמצום השימוש בניירת משרדית.

למה לבחור ב- iCount להפקת חשבוניות מס?

הפקת חשבוניות הינה חלק מהותי בהתנהלותו השוטפת של כל עסק, ואילו התוכנות הייעודיות שמוצעות כיום בשוק נבדלות באיכותן, ברמת אבטחתן וגם בעלות השימוש.

אנו ממליצים על מערכת iCount שכן היא מובילה את התחום מבחינת אמינות ומקצועיות, ואף מגיעה עם מערך תמיכה זמין ואפשרות להתאמה ספציפית לצרכי העסק. בנוסף, מדובר בתוכנה קלה לתפעול וידידותית למשתמש, המסופקת כחבילה שלמה ומקיפה. החבילה כוללת בין היתר אפשרויות לסליקת כרטיס אשראי דרך מגוון בתי סליקה, הפקת חשבוניות מס, דו"חות מע"מ, חתימה דיגיטאלית, הצעות מחיר, הזמנות עבודה ומערכת ניהול ומעקב אחר הכנסות והוצאות. יתרונות אלו עושים את התוכנה המתקדמת לבחירה הנכונה עבורכם.

חשבוניות ממוחשבות הינן מקובלות בחוק ומערכת iCount מאושרת על ידי מס הכנסה (ראו מטה את כל האישורים)

לחצו כאן וקבלו 45 ימי התנסות בחינם