שעון נוכחות

לעסק שלך

הסוף למכשירים יקרים לדיווח נוכחות. כעת ניתן לאפשר לעובדים לדווח שעות מכל מקום באמצעות האפליקציות שלנו.

דיווח מאפליקציה

האפליקציה הייחודית שלנו מתאימה גם לאנדרואיד וגם לאייפון

מיקום

העובדים יכולים לדווח מכל מקום,
הדוחות מציגים את המיקום

דיווחים נוספים

דיווחים על ימי מחלה, חופשות וימים מיוחדים אחרים + דוחות

הפעילו שעון נוכחות לעסק שלכם

על מנת שעובדים יוכלו "לדפוק כרטיס" באמצעות שעון נוכחות punchio של מערכת iCount (גם מהמחשב השולחני וגם מאפליקצית שעון הנוכחות), יש להפעיל את מודול "שעון נוכחות" ולאחר מכן להגדיר לכל עובד כרטיס משתמש.

יש להיכנס ל"מערכת"->"הגדרות" ->"מודולים" ולסמן את "הפעל שעון נוכחות" ולאחר מכן יש להיכנס ל"מערכת->הגדרות->החברה שלי->משתמשים" ושם ליצור את העובדים. במידה והעובד לא צריך הרשאות נוספות אלא רק "לדפוק כרטיס", מספיקה לו הרשאת "מוגבל".

דיווח נוכחות

שעון הנוכחות שלנו מאפשר דיווח נוכחות באמצעות אפליקציה או באמצעות הדפדפן, ללא צורך ברכישת מכשירים נוספים בעלויות גבוהות. לא צריך כרטיסים, לא צריך צ'יפים ולא צריך להתאמץ.

ניתן לעבוד בשתי הדרכים במקביל והסנכרון ביניהן הוא מושלם.

 

דיווח פעילות

דיווח פעילות בזמן השהות "במשרד" מאפשר לעובדים שלך לדווח מה הפעילות השוטפת אותה ביצעו במהלך יום העבודה ולך יש האפשרות להסב את השעות האלה לחשבוניות עבור הלקוחות שלך.

על ההבדלים בין `נוכחות` ל`פעילות`

ניקח דוגמה פשוטה שתמחיש את הרעיון – מעבדת מחשבים ששולחת טכנאי מחשבים לביצוע עבודות באתר הלקוח. במעבדה עובדים שני טכנאים- יובל ומשה, שניהם מקבלים שכר לפי שעות. כשהם מגיעים בבוקר לעבודה, הם מחתימים שעון על כניסה וכשהם הולכים הביתה בערב הם מחתימים שעון על יציאה. בפועל, לא מעניין אותם אם יש עבודה במהלך היום או לא, והם מצפים לקבל שכר על כל שעת נוכחות בעבודה.

מעבדת המחשבים מקבלת קריאות שירות במהלך היום, ומנהל המעבדה שולח בכל פעם את העובד המתאים לטיפול בתקלה. כשהוא שולח את העובד המתאים, הוא מבקש מהעובד לתעד את שעות הפעילות שלו אצל הלקוח, כדי שהמעבדה תדע כמה לחייב את הלקוח. 

כך, יובל ומשה הטכנאים מדווחים במהלך היום על כל הפעילות שלהם מול לקוחות המעבדה והמעבדה יכולה להסב עבור כל לקוח את דוח השעות שלו ישירות לחשבונית (כולל כל הפירוטים על שעות, תאריכים והעבודה שבוצעה).