כניסה ויציאה באמצעות הדפדפן

יש להיכנס בתפריט ל "Punchio" ואז ללחוץ על "שעון נוכחות". המערכת תציג את העמוד שלנו, ותאפשר כניסה (במידה ועוד לא נכנסנו) ע"י לחיצה על לחצן ההתחלה. 

במידה ואנחנו כבר בפנים ואנו רוצים לבצע יציאה, כאשר ניכנס שוב לשעון הנוכחות נוכל לראות שהמערכת תציג לנו כמה זמן אנחנו בפנים, לכן על מנת לבצע יציאה נלחץ על כפתור העצירה.

כניסה ויציאה באמצעות האפליקציה

כל עובד יכול לדווח נוכחות באמצעות האפליקציות המותאמות לאייפון וגם לאנדרואיד.

האפליקציה מאפשרת כניסה עם שם משתמש וסיסמה זהים כפי שנכנסים למערכת, ואם נכנסים מהאפליקציה, מייד ניתן לראות את זה גם בדפדפן (וההיפך).

כדי להיכנס, מתקינים את האפליקציה, נכנסים למערכת, ואס לוחצים על האייקון המרכזי לכניסה / ליציאה. כשאנחנו בתוך המשרד האפליקציה תציג לנו שעון (counter) שמראה לנו כמה זמן אנחנו כבר במשרד.

כניסה ויציאה *אוטומטית* באמצעות האפליקציה

עובדים שהתקינו את האפליקציה יכולים להיכנס להגדרות, ולאשר כניסה ויציאה אוטומטית לפי מיקום. רק שימו לב שכשמאפשרים את זה יש ללחוץ על הקישור להגדרת המיקום כדי שמכשיר הטלפון שלכם יידע איפה המשרד :)

דיווח ימים מיוחדים

מעבר לכניסה ויציאה רגילים, ניתן לדווח על יום מיוחד (זוכרים שהגדרנו לפי ההסבר למעלה את הימים המיוחדים שלנו?) כמו למשל יום חופש או יום מילואים והמידע יישמר בתוך שעון הנוכחות.

כדי לדווח על יום מיוחד, יש להיכנס בתפריט ל "Punchio" ואז ללחוץ על "שעון נוכחות" ולאחר מכן ללחוץ על 'דווח יום מיוחד'. בחלונית שתיפתח נצטרך לבחור קודם את תאריך הדיווח ולאחר מכן את סוג היום המיוחד (לדוגמא יום חופש). לסיום נלחץ 'הוסף', ואת הדיווח נוכל לראות בסיכום החודשי שנמצא בצד שמאל.