איך ניתן לשלוח ללקוח אישור ניכוי מס או אישור ניהול ספרים?

מערכת iCount מאפשרת לך לשמור שני מסמכי מפתח הקשורים להנהלת החשבונות שלך. הראשון הינו אישור ניהול הספרים והשני הינו אישור ניכוי המס שלך.

כמעט כל לקוח לו תוציאו חשבונית בפעם הראשונה, יזדקק לשני האישורים הללו על מנת לשלם עבור החשבונית שהוצאתם לו. במקום שהלקוח יפנה אליך בבקשה לקבל את שני המסמכים הללו ובכך יעכב תשלום, iCount מאפשרת לך להקדים תרופה למכה ולשלוח ללקוח את המסמכים האלה כחלק בלתי נפרד מהחשבונית או הקבלה (או כל מסמך הנהלת חשבונות אחר שנשלח במייל).

כאשר הנפקת מסמך הנהלת חשבונות (נניח ומדובר על חשבונית מס) ניתנת לך האפשרות להדפיס מקור או העתק וכו' ובין האפשרויות ניתנת האפשרות לשלוח את המסמך במייל. לחיצה על אייקון המייל תיקח אותך לעמוד שליחת המייל המאפשר לך לסמן וי ליד שליחת אישור ניכוי מס ועל יד שליחת אישור ניהול ספרים.

המקום לסמן וי לא יופיע במידה ולא העליתם את שני המסמכים האלה למערכת.

כמו כן, מערכת iCount מאפשרת לכם לפרסם לינק ישיר לשני המסמכים האלה. את הלינק מומלץ למקם במקום כלשהו באתר האינטרנט שלכם על מנת שללקוחותיכם יהיה נוח להוריד ולשמור את שני מסמכי מפתח אלה.

על מנת למצוא את הלינק הייחודי למסמכים שלכם עליכם להיכנס בתפריט הראשי למערכת->הגדרות->הנהח"ש->אישורים. בתוך כל אחד מהם תגלו קופסת טקסט שתאפשר לכם להעתיק ולהדביק את הקוד.