מערכת CRM

להכניס CRM לעסק זה עניין רציני וזה לא משהו שעושים כל יום. להרבה עסקים כל העניין הזה של ה CRM מגיע הרבה אחרי שכבר היו צריכים להכניס CRM ואז זה אומר ששילוב ה CRM צריך להיות תוך כדי עבודה רציפה, מה שרק מקשה עליו עוד יותר כי רשימת הלקוחות קיימת במקום אחר, ורשימת העובדים מגיעה ממערכת אחרת לגמרי, ויש עוד שלוש מערכות אחרות שצריך לחבר ל CRM ואז מה שקורה זה שהפרויקט הזה נגנז או נכשל עוד לפני שבכלל היה לו סיכוי.

יש, כמובן, עסקים שלא מוותרים אפילו כשקשה כי הם מבינים את החשיבות של CRM ומבינים שהעלות של האינטגרציה שווה מאוד את התועלת שהCRM יכניס לעסק. לא מזמן שמענו על עסק של 200 עובדים שהשקיע סכום עתק של 400,000 ₪ עבור אינטגרציה מול CRM (כלשהו) והוא עשה את זה מתוך הבנה מלאה שזה פשוט כלכלי לעסק שלו. על מה הוא שילם את רוב הסכום הזה? על הקישור בין מערכת הגביה שלו ל CRM ובין מערכת הנהלת החשבונות שלו ל CRM ולבסוף נזכר שהוא גם צריך מערכת לטיפול פניות מהלקוחות שלו. בקיצור – רוב הזמן היה פשוט מה שלקח על מנת לגשר על הפערים בין המערכות.

בCRM של iCount כל המערכות כבר מחוברות בשבילך

בתוך מערכת iCount ה CRM, הגביה, הלקוחות, הנהלת החשבונות וכל שאר חלקי המערכת מחוברים תמיד לאותו בסיס נתונים. לא צריך השקיע מאמצים וכסף רב על מנת לגשר בין הפערים וכשמוציאים ללקוח מסמך הנהלת חשבונות – זה מיד יופיע ב CRM. כשמפעילים ללקוח משימה, מיד ניתן להסב אותה לדיווח שעות ואותו מיד ניתן להסב לחשבונית או חשבון עסקה. זה אומר שיש כאן חיסכון אדיר בזמן העלייה לאוויר עם מערכת CRM  עבור העסק שלך.

ה CRM של iCount מגובה על ידי חברה ותיקה – אנחנו!

זה אולי יישמע מוזר, אבל בכלל לא חשבנו על פיתוח של CRM… העניין הוא ששמענו כל כך הרבה חוויות שליליות מלקוחות שסיפרו לנו על איך הם “נפלו” עם מערכת אחת ואיך הם הסתבכו עם מערכת אחרת שבסופו של דבר החלטנו לקחת את העניינים לידיים ולהתחיל ליישר קו ולספק גם את זה כחלק מהפתרון שלנו. אז עכשיו כשעובדים על ה CRM  יודעים שהוא מגובה על ידי חברה שכבר יש לה מעל ל 12,000 לקוחות, שכולם הם בעצם חברות ישראליות בדיוק כמו שלך ושאנחנו לא נעלם לשום מקום. בתור מובילי התחום בארץ יש לנו מחויבות למצוינות.

כמו תמיד – אנחנו מכתיבים מחירים חדשים לשוק

כל יום אנחנו מופתעים מחדש כשאנחנו שומעים על מחירים שנגבים עבור שירותים שונים. אצלנו המחירים הם תמיד הוגנים והגיוניים. לכן כפי שניתן לראות – עלות מערכת ה CRM ומערכות ה iTKT שלנו יחד היא 59 ₪ + מע”מ לחודש ואפילו זרקנו פנימה גם 5 משתמשים ראשונים כלולים בעלות הזו. אין עוד מערכת שאפילו מתקרבת לעלויות האלה.

אז שיהיה בהצלחה ותמשיכו לתת לנו פידבק כדי שנמשיך להשתפר.

תיוג

עם ה CRM של iCount ניתן לתייג אלמנטים שונים במערכת לחיפוש נוח יותר

למידע נוסף

שירות

עם ה CRM של iCount ניתן לנהל מרכז תמיכה ללקוחות ולאפשר ללקוחות לפתוח קריאות בממשק אחיד

למידע נוסף

משימות

עם ה CRM של iCount ניתן לנהל משימות פנימיות בארגון, לרבות תזכורות ב SMS ומייל

למידע נוסף

תיעוד

עם ה CRM של iCount ניתן לתעד אירועים מול לקוחות כמו שיחות, חוזים, מפגשים וכדומה

למידע נוסף