שירותי פיתוח על ידי צוות iCount – לפי דרישות מיוחדות שלכם

מחלקת הפיתוח של iCount פועלת זמן רב תחת האזנה מתמדת לדרישות מלקוחותינו. יותר ויותר חלקים מהמערכת מושתתים על בקשות שלכם, הלקוחות מכיוון שבואו נודה בזה – אתם מכירים את תהליכי העבודה שמתאימים לכם הכי טוב.

במהלך השנים יצא לנו לראות הרבה התאמות שונות שאתם הלקוחות ביצעתם במערכות שלכם על מנת להתאים אותן לעבודה מול iCount. ראינו אתרי אינטרנט שמוכרים מוצרים, ראינו אתרים שטיפלו בקבלת תרומות, ראינו דפי סליקה, דפי רידיירקט, דפים שטיפלו באיסוף תשלומים עבור קבוצות, ראינו מכירות קבוצתיות וראינו מערכות bidding – כולן נשענו על iCount.

כמו כן ראינו אתכם מתממשקים ל PayPal וספקי תשלומים אחרים, וראינו אתכם מייבאים דפים ממערכות הנהלת חשבונות או אפילו מבנקים חזרה אלינו.

לקוחות רבים פונים אלינו בבקשה לעזרה עם אינטגרציה ופיתוח ומצאנו עצמנו מבצעים שירותים שונים עבור לקוחות אלה ובגלל שהביקוש הלך וגבר החלטנו להקים מחלקה נפרדת בה עובדים ברוטציה מפתחים שעובדים בצוות הפיתוח המלא של iCount. המפתחים שלנו מכירים את המערכת על בוריה, מכף רגל ועד ראש וחשוב לא פחות מכך – הם מכירים את החוקים והתקנות, הרגולציות, השלכות שינויי מס למיניהן ומן הסתם יודעים מה הדרך הטובה והמהירה ביותר להטמיע ולחבר את iCount למערכות השונות שלכם.

לקבלת הצעת מחיר מצוות הפיתוח של iCount עבור אינטגרציה, פיתוח, שינויים, הוספות, התאמות שונות או כל דבר אחר שאתם חושבים שהמערכת לא יכולה לתת לעם כיום, אנא מלאו את הפרטים המלאים של הפיתוח הנדרש בטופס מטה. נסו להיות מפורטים ככל שאפשר.