הנהלת חשבונות באינטרנט

מתאימה לכל סוגי העסקים

מעוסק פטור ועד חברות בע”מ, כולל מלכ”רים, שותפויות ואפילו חברות בחו”ל. iCount מתאימה לכל סוגי החברות ולכל סוגי העסקים. עם iCount תוכלו לנהל את ההכנסות וההוצאות של העסק, לשלוח חשבוניות מס עם חתימה דיגיטלית במייל, לייצר מסמכים גם באנגלית וגם במט”ח, לנהל גביה והוראות קבע, לסלוק כרטיסי אשראי, להתחבר ישירות ל PayPal או למערכת ניהול האתר שלכם ואפילו להתנהל בצורה אוטומטית מול מנהל החשבונות שלכם. לרשימת היכולות המלאה שלנו לחצו כאן.

 
 

חשבוניות מעוצבות

חשבונית דיגיטלית מעוצבת

למסמכים שהמערכת מייצרת יש מגוון אפשרויות עיצוב. קודם כל יש כמה תבניות שונות לבחור מהן, וכל אחת מהתבניות ניתנות לשינויים קלים בצבע, בלוגו, ובפרטי החברה.
היכולת לשנות את הצבע ה”מוביל” במסמכי הנהלת החשבונות מאפשרת למי שיש לוגו, להמשיך את עיצוב הלוגו הקיים ולתת לשאר המסמך את ההרגשה כאילו הוא נתפר בצורה מקצועית סביב הלוגו של העסק.

בכל מקרה התוצר הסופי הוא PDF עם חתימה דיגיטלית אותו ניתן לשלוח למייל או להדפיס ולשלוח בדואר.


תודה לכם חברת iCount על התוכנה המדהימה והפשוטה למשלוח חשבוניות ללקוחות שלנו באימייל. בחצי דקה אנו מעבירים דרך האתר שלכם עשרות אלפי חשבוניות אלקטרוניות ללקוחותינו באמצעות קובץ אקסל פשוט שאנו מכינים.
אמנון הרץ – עיתון גלובס

עיתון גלובס

לכל ההמלצות…

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לחברת iCount. מערכת iCount מתממשקת לתוכנה העסקית ולאתר האינטרנט, ודרך המערכת עוברים עשרות אלפי מסמכים חשבוניות במייל, קבלת תשלומים וכל זאת בסביבה ידידותית ומותאמת למשתמש.
ניר סולומון – סופרגז

ניר סולומון - סופרגז

סליקת כרטיסי אשראי

סליקת כרטיסי אשראי

מערכת iCount מאפשרת סליקת אשראי כחלק אינטגראלי מתהליך יצירת קבלות וחשבוניות מס קבלה. ממש תוך כדי יצירת הקבלה, בוחרים את הלקוח, ממלאים את פרטי האשראי (או משתמשים בקורא כרטיסי אשראי סטנדרטי) והמערכת תנסה לחייב את הכרטיס. רק במידה והחיוב הצליח המערכת תאפשר להמשיך ולהוציא את הקבלה או את החשבונית מס קבלה.

הוסיפו בלחיצת כפתור אפשרות תשלום בכרטיס אשראי לכל חשבונית שאתם שולחים ללקוחות שלכם וiCount כבר תוציא קבלה לבד. אין יותר פשוט מזה.


חשבונית באנגלית

חשבונית באנגלית

יש לך לקוחות מחו”ל שמצפים לקבל את החשבוניות והקבלות שלהם באנגלית? אין שום בעיה. מערכת iCount מייצרות את כל סוגי המסמכים גם באנגלית באופן אוטומטי.

בנוסף, אנחנו מחוברים לבנק ישראל ויודעים בכל רגע מה שער המט”ח כך שגם לזה אין צורך לדאוג. הלקוחות שלך יוכלו לקבל מסמכים באנגלית ואפילו בלי להציג את הסכום בשקלים.


מאז שהתחלנו לעבוד עם iCount הבלגן בניירת ובחשבוניות נעלם וכל המידע מרוכז במקום אחד מסודר ונוח. כל הכבוד!
פבל ישראלסקי – AskPavel

פבל ישראלסקי - AskPavel

לכל ההמלצות…

המערכת של iCount שינתה לנו את העבודה לקלה פשוטה וזריזה. תודההה!
רן כהן – דיקור בית

רן כהן - דיקור בית

חשבוניות אוטומטיות לאתרים

חשבוניות אוטומטיות לאתרים

אנחנו כבר יודעים להתחבר אוטומטית לכל המערכות החשובות לעסק שלך. חשבוניות או קבלות אוטומטיות לתשלומים בפייפל? אין בעיה. יש לך חנות שבנויה על מערכת Magento או Shopify? אין בעיה!

אינספור חיבורים למערכות סליקה חיצוניות כמו ג’יביפרימיום, איזיקארד, טרנזילה ועוד, חיבור למערכות דיווח כמו רב מסר, שלח מסר ו MailChimp ויש לנו אפילו מערכת שליחת הודעות סמס כדי לשמור על קשר עם הלקוחות שלך.


שעון נוכחות

שעון נוכחות

במערכת iCount יש אינטגרציה מלאה לשעון נוכחות – punchio, אותו ניתן להפעיל מהאייפון, מהאנדרואיד או מהמחשב והוא מחליף את הצורך בקניית מכשירים יקרים למשרד. באמצעות שעון הנוכחות ניתן לעקוב אחרי כניסה ויציאה מהמשרד, לנהל שעות עובדים ולסייע לחישוב המשכורות. שעון הנוכחות יודע את המיקום של העובד ושומר את הנתונים האלה במערכת.


תוכנה מעולה! מספקת תמורה מעולה למחיר ולשרות בכל פלטפורמה
יוסי – meiris.co.il
חגי גרינבוים - בראונפילד

לכל ההמלצות…

מערכת מעולה. פותרת את כל הצרכים החשבונאיים שלי.
מוטי פאר – Blonde2.0

מוטי פאר - Blonde2.0 LTD

הוראות קבע

ניהול הוראות קבע

הגיע הזמן להפסיק לרדוף אחרי הכסף. מערכת iCount היא מערכת הנהלת החשבונות היחידה בישראל שמכילה בתוכה מנוע מתקדם לטיפול בגביה אוטומטית בהוראות קבע. אנחנו יודעים לתמוך היום בחיוב הוראות קבע באמצעות כרטיסי אשראי וחיוב הוראות קבע בנקאיות כולל הצמדה למדד והצמדה למט”ח.

מדובר על תהליך מושלם שכולל נסיון חיוב (ונסיונות חוזרים במידה והחיוב לא עבר), הפקה אוטומטית של חשבונית מס קבלה או קבלה ושליחתה ללקוח.


חשבוניות ב API

API פתוח וחינמי

API ליצירת חשבוניות אוטומטיות ולחיבור בינינו לבין כל תוכנה שלך.

ה API מאפשר יצירת מסמכים, יצירת לקוחות, סליקת אשראי, שליחת חשבוניות מס עם חתימה דיגיטלית ישירות למייל, חיבור אוטומטי לאתרי מסחר ולמערכות אחרות, משיכת מידע לצורך יצירת דוחות ועוד.