איך מנהלים כמה חברות שונות ב iCount

הקמת חברה נוספת - הסבר מהיר

  1. יש להיכנס ל"מערכת->הגדרות"
  2. לבחור "החברה שלי"
  3. ללחוץ על "פרטי החברה שלי"
  4. מצד שמאל למטה ללחוץ על  "הקם חשבון לחברה נוספת"
  5. לאחר מילוי הטופס יוקם חשבון נוסף במערכת, עם אותו שם משתמש וסיסמה
  6. ניתן לעבור בין חשבונות על ידי לחיצה על אייקון המשתמש ואז לבחור את מזהה החברה הרלוונטי

הקמת חברה נוספת - הסבר מלא

משתמש iCount שיש לו כמה חברות שונות או חברה ועוסק מורשה, עוסק שיש לו שני תחומי עיסוק הפועלים תחת אותו מספר עוסק מורשה (כמו למשל טכנאי מחשבים שהוא גם בונה אתרים) עם עיצובים שונים וספרור שונה לכל עסק, או אפילו זוג שלו יש את החברה שלו ולה יש את החברה שלה – יכולים ליהנות מחישוב אגרגטיבי של שימוש.

מה הכוונה? פשוט מאוד!

אם רוצים לנהל כמה חברות דרך iCount – כל מה שצריך לעשות זה להירשם לiCount עבור כל חברה/עסק/תחום פעילות בנפרד (למסלול המלא בלבד), ולהזין בפרטי התשלום את אותם פרטי האשראי בהם אתם משתמשים כדי לשלם על החברה הראשונה שפתחתם אצלנו.

כלומר כל החברות צריכות להיות מוגדרות כאשר הן משלמות מאותו כרטיס אשראי.

בפועל – בסוף החודש כשרובוט החיוב שלנו יספור את כמות המסמכים שהוצאתם, הוא יאסוף את כל המסמכים תחת אותו כרטיס אשראי ויתייחס אליהם כאילו שהוצאו מאותה חברה. מסמכים שיצאו בעסק נוסף שמשלם מאותו כרטיס אשראי יחושבו כאילו שיצאו בעסק המקורי.

התוצאה?

אם יש לכם שתי חברות שבכל אחת אתם מפיקים 15 מסמכים, במקום לשלם פעמיים 39 ₪ המערכת תתייחס כאילו שיש לכם חברה אחת שמוציאה 30 מסמכים ותשלמו 39 ₪ רק פעם אחת. עם זאת, יש לשים לב שמודולים נוספים כמו סליקה, הוראות קבע, חיבורים לאתרי מסחר (למעשה כל מה שהוא מעבר להפקת המסמכים) יתומחרו בנפרד עבור כל חברה.

אגב – תינתן לכם האפשרות לבחור על שם מי מהחברות השונות שלכם תרצו שאנחנו נוציא לכם חשבונית בגין השימוש. האפשרות תינתן לכם לאחר שתזינו את פרטי התשלום והמערכת תזהה שהם כבר קיימים אצל חברה אחרת.

כדי לבצע הרשמה מהירה לעוד חברה שכבר יהיו מוגדרים לה פרטי האשראי של החברה הנוכחית שלך + יהיה בה כבר משתמש עם שם המשתמש והסיסמה שלך + יהיה מעבר "מהיר" בין החברות, ניתן להיכנס ל"מערכת->הגדרות" ולבחור "החברה שלי" ואז ללחוץ על "פרטי החברה שלי". מצד שמאל למטה יש כפתור כחול "הקם חשבון לחברה נוספת" ואם לוחצים עליו פתיחת החברה היא עניין של כמה שניות :)

החשבונית שלכם

חשוב לציין שאחרי שיש כמה חברות במערכת יש לבחור על שם מי מהחברות תרצו שנוציא אנחנו את החשבונית מס קבלה עבורכם. ניתן לבחור לפי מזהה החברה ברשימה של מזהי החברה מתוך עמוד הגדרת פרטי התשלום.

מעבר מהיר בין חברות שונות

כדי לבצע מעבר בין חברות שונות צריך לוודא כמה דברים:

  1. אותם פרטי כרטיס אשראי מוזנים בכל החברות
  2. יש לך חשבון משתמש בכל אחת מהחברות האלה – ושם המשתמש והסיסמה בכל החשבונות – זהה

ברגע ששני התנאים האלה מתקיימים, תהיה רשימה של כל החברות שלך תחת אייקון המשתמש שלך (צד שמאל למעלה בתפריט במערכת) וניתן יהיה לעבור בין החברות על ידי לחיצה על מזהה החברה מהרשימה.