אולי יתאים לך חשבון במסלול פשוט יותר?

במידה ולעסק שלך אין שימוש חודשי במערכת, המסלול שמתאים לך יותר הוא כנראה מסלול האקספרס בחיוב שנתי של 149 ₪ + מע"מ. ניתן לראות את ההבדלים בין המסלולים כאן.

כדי להעביר את העסק שלך למסלול אקספרס מבלי לאבד את הנתונים של המסמכים הקיימים שלך יש להיכנס בתפריט ל: מערכת->הגדרות->הנהח"ש->הגדרות הנהלת חשבונות.
ניתן לשנות שם את סוג החשבון. לא לשכוח לשמור אחרי השינוי.

ביטול חשבון שנמצא במסלול אקספרס

אם בכל זאת בחרת לא להמשיך, והמערכת במסלול אקספרס – לא צריך לעשות כלום. החשבון לא מחודש אוטומטית. 

יש לשים לב – המשמעות היא שלא תהיה גישה למסמכים ברגע שייגמר הרישיון הנוכחי, אז לפני כן, יש לנצל את הגישה שעדיין קיימת למערכת על מנת להוציא את המידע החשוב החוצה. כדי לשמור את המסמכים שלך יש להיכנס לחיפוש->מסמכי הנהח"ש, להקליק על "עוד" כדי להיכנס לחיפוש מתקדם, לחפש את כל המסמכים משנת 2000 (פשוט ללחוץ על "הכול" בבחירת התאריכים) ואז בתוצאות החיפוש לסמן את הכול וללחוץ על שמור להדפסה. המערכת תקפיץ הודעה שמדובר בכמות גדולה של מסמכים ושהיא שולחת לך את הקובץ עם כל המסמכים ישירות למייל.

ביטול חשבון שנמצא במסלול מלא

אם המערכת במסלול מלא ובחרת לא להמשיך עם המערכת והכוונה היא לסגור את החשבון לחלוטין ניתן לעשות מתוך "מערכת->הגדרות->החברה שלי->פרטי התשלום שלי" שם לוחצים על "בטל את חשבון ה iCount שלי".
 
יש לשים לב – משמעות מחיקת פרטי התשלום היא שלא תהיה גישה למסמכים, אז לפני שעושים את זה יש לנצל את הגישה שעדיין קיימת למערכת על מנת להוציא את המידע החשוב החוצה. כדי לשמור את המסמכים שלך יש להיכנס לחיפוש->מסמכי הנהח"ש, להקליק על "עוד" כדי להיכנס לחיפוש מתקדם, לחפש את כל המסמכים משנת 2000 (פשוט ללחוץ על "הכול" בבחירת התאריכים) ואז בתוצאות החיפוש לסמן את הכול וללחוץ על שמור להדפסה. המערכת תקפיץ הודעה שמדובר בכמות גדולה של מסמכים ושהיא שולחת לך את הקובץ עם כל המסמכים ישירות למייל.