חשבוניות אוטומטיות עבור אתרי מכירות זה כבר משהו שאי אפשר בלעדיו. עכשיו זה גם הפך להיות נגיש וזול ביותר הודות לשלוש מערכות בהן אנחנו תומכים ללא צורך בפיתוחים מיוחדים, ובנוסף בזכות ה API הפתוח והחינמי של מערכת iCount. כן – קראת נכון, ה API שלנו לא מתומחר בנפרד ולא יעלה לך אפילו שקל להפעיל אותו.

במידה והאתר שלך לא בנוי על אחת מהפלטפורמות שרשומות כאן, עדיין תהיה לך אפשרות לפתח לבד את החיבור לiCount באמצעות ה API שלנו והתמחור הייחודי שלנו מאפשר לך להטמיע את ה API ואפילו לבדוק אותו במשך 45 ימים חינם. אחרי 45 ימי הניסיון תשלם עבור מסמכים אותם תנפיק, ללא עלות נוספת לשימוש ב API. כלומר – לקוח המשתמש ב API ולקוח שלא משתמש ב API ישלמו בדיוק אותו דבר.


woocommerce

סליקה למערכת WooCommerce תמיד הייתה בעיה… בתור מנהל ה WooCommerce זו הייתה אחריות שלך לוודא שספק הסליקה שבחרת לעבוד איתו יודע לספק פלאגין מתאים לעבודה מול WooCommerce. עכשיו זה כבר לא משהו שצריך להדאיג אותך. iCount יודעת לתת מענה לכל אחד מספקי הסליקה הנתמכים על ידה בצורה שקופה ואם מחר תתקבל אצלך החלטה לעבור לספק סליקה אחר – מבחינת התקנת ה WooCommerce שלך זו לא בעיה כי iCount דואגת להכול.

למידע נוסף

מערכת Magento הינה אחת מהמערכות הנפוצות ביותר בעולם לניהול חנויות באינטרנט והיא זמינה בשלל אפשרויות החל מחינם לחלוטין ועד לשירות היקפי שמאוחסן על שרתי Magento.

מערכת iCount מאפשרת לך להגדיר את פרטי חשבון הMagento שלך ובכך לייצר מצב שכשנכנסות הזמנות לMagento, מערכת iCount תייצר להן אוטומטית חשבונית מס / חשבונית מס קבלה / קבלה.

כד להתחיל לעבוד עם המודול יש להגדיר בMagento שלכם חשבון משתמש עבור מערכת iCount ואנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאתם יודעים איך לעשות את זה. המשתמש הזה צריך להיות בעל מספיק הרשאות על מנת למשוך מידע על הזמנות ולשנות להזמנות את הסטטוסים.

למידע נוסף

פלטפורמת WIX מספקת שירתי הקמת ואחסון אתרים למיליוני אתרים ברחבי העולם. בין השירותים שהם מספקים, יש גם חנות מבוססת WIX שמקלה מאוד על כל מי שרוצה להקים חנות במהירות וביעילות.

מערכת iCount מאפשרת לך לחבר את חנות הWIX שלך ולייצר מצב שכשנכנסות הזמנות לWIX, מערכת iCount תייצר להן אוטומטית חשבונית מס / חשבונית מס קבלה / קבלה.

Shopify היא אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות בעולם. היא מאפשרת להקים חנות אונליין בתוך דקות ספורות ואפשרויות הניהול, הממשק, התמיכה, והחוויה הם באמת מהמתקדמים שיש.

נכון לרגע כתיבת מאמר זה, עדיין לא קם ספק סליקה ישראלי שמאפשר סליקה מובנית כחלק מהמערכת של Shopify וזה אומר שכל חנות ישראלית שרוצה לעבוד עם Shopify מוגבלת לחיוב מול PayPal בלבד.

iCount גאה להיות הראשונה בישראל שמציעה דרך לאפשר ללקוחות החנות שלכם ב Shopify לשלם בכרטיס אשראי, ולא רק דרך PayPal!

למידע נוסף

API

אם האתר שלך לא בנוי על אחת מהמערכות שתיארנו כאן (כלומר זה אתר מכירות שבנוי על מערכת פחות מוכרת או אפילו אתר מכירות שפיתחת לבד), העמדנו לרשותך API מלא באמצעותו אתר המכירות שלך יכול לדבר עם מערכת iCount באופן אוטומטי וללא מגע אדם. עם ה API יכולות להיווצר חשבוניות וקבלות (ועוד) בצורה אוטומטית ברגע שקונה מסיים אצלך תהלך רכישה באתר. למעשה המערכת של האתר שולחת פקודה למערכת iCount באמצעות ה API ומערכת iCount שואבת מתוך הפקודה הזו את כל הנתונים על הקניה, אותם היא צריכה עבור החשבונית.

כמעט תמיד תהליך הפקת המסמך ממערכת iCount יגיע אחרי סליקת כרטיס אשראי של הלקוח באתר שלך. כלומר – לא יצאו מסמכים אלא אם הסליקה עברה בהצלחה ומערכת המכירות שלך כבר מחזיקה במספר שובר האשראי המאשר שהחיוב עבר בהצלחה. iCount צריכה להיכנס אחרי שלב הסליקה ולהשתמש גם בנתוני המכירה וגם במספר האישור של הסליקה על מנת להוציא את המסמך.

לקוחות שחיבור את מערכות הסליקה שלהם אלינו, יכולים לדלג על הטמעה של ה API של ספקית הסליקה ולבצע דרכנו, באמצעות ה API שלנו, גם את הסליקה וגם את הפקת החשבונית מס קבלה – בקריאה אחת. יש כאן יתרון מכיוון שנחסך ממך הצורך להטמיע שני API שונים. הכול אצלנו כלול ב API אחד וזו החלטה שלך אם להשתמש בזה או לא.

למידע נוסף