חשבוניות וסליקה

לחנות שלך

יש לך חנות אינטרנטית? מעולה! למה לא לחבר אותה לסליקה ולחשבוניות אוטומטיות ללא צורך בפיתוחים מיוחדים? בתוך מספר דקות ועם כמה הגדרות פשוטות החנות שלך תקבל תשלום באשראי, ותפיק מסמכים אוטומטיים ללקוחות.

שופיפיי

אנחנו הסולקים הרשמיים של שופיפיי בישראל!

וויקס

חשבוניות אוטומטיות לאחר השלמת רכישה ב WIX

ווקומרס

פלאגין לווקומרס, כולל סליקה, הפקת מסמכים ותמיכה בפייפל

מג'נטו

משיכה אוטומטית של רכישות ממג'נטו והפקת מסמכים ללקוחות

אטסי

חשבוניות וקבלות אוטומטיות על תשלומים, כולל
Etsy Payments

קונימבו

חשבוניות וקבלות אוטומטיות על קניות מהקונימבו שלך ישירות ללקוחות שלך

חיבור לשופיפיי

Shopify היא אחת מפלטפורמות המסחר הגדולות בעולם. היא מאפשרת להקים חנות אונליין בתוך דקות ספורות ואפשרויות הניהול, הממשק, התמיכה, והחוויה הם באמת מהמתקדמים שיש. iCount גאה להיות הראשונה בישראל שמציעה דרך לאפשר ללקוחות החנות שלכם ב Shopify לשלם בכרטיס אשראי, ולא רק דרך PayPal!

למידע נוסף >>

חיבור לווקומרס

סליקה למערכת WooCommerce תמיד הייתה בעיה… בתור מנהל ה WooCommerce זו הייתה אחריות שלך לוודא שספק הסליקה שבחרת לעבוד איתו יודע לספק פלאגין מתאים לעבודה מול WooCommerce. עכשיו זה כבר לא משהו שצריך להדאיג אותך. iCount יודעת לתת מענה לכל אחד מספקי הסליקה הנתמכים על ידה בצורה שקופה ואם מחר תתקבל אצלך החלטה לעבור לספק סליקה אחר – מבחינת התקנת ה WooCommerce שלך זו לא בעיה כי iCount דואגת להכול.

למידע נוסף >>

חיבור לוויקס

פלטפורמת WIX מספקת שירתי הקמת ואחסון אתרים למיליוני אתרים ברחבי העולם. בין השירותים שהם מספקים, יש גם חנות מבוססת WIX שמקלה מאוד על כל מי שרוצה להקים חנות במהירות וביעילות.
מערכת iCount מאפשרת לך לחבר את חנות הWIX שלך ולייצר מצב שכשנכנסות הזמנות לWIX, מערכת iCount תייצר להן אוטומטית חשבונית מס / חשבונית מס קבלה / קבלה.

למידע נוסף >>

חיבור למג'נטו

מערכת iCount מאפשרת לך להגדיר את פרטי חשבון ה-Magento שלך ובכך לייצר מצב שכשנכנסות הזמנות ל-Magento, מערכת iCount תייצר להן אוטומטית חשבונית מס / חשבונית מס קבלה / קבלה.

למידע נוסף >>

חיבור לאטסי

מערכת iCount מאפשרת לך לחבר את חשבון Etsy ובכך לגרור הפקת חשבונית מס קבלה / קבלה על כל עסקה לאחר קבלת התשלום, לרבות תמיכה ב Etsy Payments החדש.

חיבור לקונימבו

הפעם מדובר בפיתוח מצד קונימבו, המאפשר לכם להגדיר את פרטי הגישה ל iCount ישירות בתוך הקונימבו שלכם ובכך להנחות את קונימבו לבצע פניה ישירות לשרתי iCount בכל פעם שיש עסקה מוצלחת. הפניה מייצרת חשבונית מס קבלה או קבלה (לפי סוג העסק שלכם) ולשלוח ישירות ללקוח למייל. קל, נוח, וסופר מהיר! כדי לחבר את הקונימבו שלכם לiCount צריך לפנות למחלקת השירות של קונימבו ולבקש מהם את ההנחיות הרלוונטיות. 

האתר שלך יושב על פלטפורמה שאינה נתמכת?

אם האתר שלך לא בנוי על אחת מהמערכות שתיארנו כאן (כלומר זה אתר מכירות שבנוי על מערכת פחות מוכרת או אפילו אתר מכירות שפיתחת לבד), העמדנו לרשותך API מלא באמצעותו אתר המכירות שלך יכול לדבר עם מערכת iCount באופן אוטומטי וללא מגע אדם. עם ה API יכולות להיווצר חשבוניות וקבלות (ועוד) בצורה אוטומטית ברגע שקונה מסיים אצלך תהלך רכישה באתר. למעשה המערכת של האתר שולחת פקודה למערכת iCount באמצעות ה API ומערכת iCount שואבת מתוך הפקודה הזו את כל הנתונים על הקניה, אותם היא צריכה עבור החשבונית.

כמעט תמיד תהליך הפקת המסמך ממערכת iCount יגיע אחרי סליקת כרטיס אשראי של הלקוח באתר שלך. כלומר – לא יצאו מסמכים אלא אם הסליקה עברה בהצלחה ומערכת המכירות שלך כבר מחזיקה במספר שובר האשראי המאשר שהחיוב עבר בהצלחה. iCount צריכה להיכנס אחרי שלב הסליקה ולהשתמש גם בנתוני המכירה וגם במספר האישור של הסליקה על מנת להוציא את המסמך.

לקוחות שחיבור את מערכות הסליקה שלהם אלינו, יכולים לדלג על הטמעה של ה API של ספקית הסליקה ולבצע דרכנו, באמצעות ה API שלנו, גם את הסליקה וגם את הפקת החשבונית מס קבלה – בקריאה אחת. יש כאן יתרון מכיוון שנחסך ממך הצורך להטמיע שני API שונים. הכול אצלנו כלול ב API אחד וזו החלטה שלך אם להשתמש בזה או לא.

 

למידע נוסף על ה API >>