ניהול לקוחות יעיל כולל בתוכו גם שמירה על קשר מתמיד עם הלקוחות. מה יכול להיות יותר טוב מאינטגרציה אוטומטית מול מערכת דיוור כחול לבן?

מערכת שלחמסר מאפשר שליחה מרוכזת של הודעות ללקוחות וכמוכן מאפשרת קבלת דוחות מסודרים על כמות הפתיחות והצפיות במיילים שנשלחו.

חיבור בין מערכת iCount למערכת שלחמסר מבטיח שבכל פעם שמוסיפים לקוח במערכת iCount, הוא מתווסף גם לרשימת התפוצה שלך במערכת שלחמסר. ככה אפשר בצורה פשוטה ומהירה להחליט יום אחד שרוצים לשלוח מייל לכל הלקוחות, ורשימת כל הלקוחות כבר נמצאת במערכת שלחמסר.

על מנת לחבר את מערכת iCount למערכת שלחמסר צריך ראשית לפתוח חשבון בשלחמסר. פתיחת החשבון פשוטה ומהירה וכל נושא העלויות מוסבר באתר של שלחמסר. חשוב לציין שאין עלות נוספת לסנכרון מול מערכת iCount ואנחנו ודאי שלא גובים יותר כסף על מיילים שאתם שולחים ללקוחת שלכם דרך שלחמסר.

ברגע שיש חשבון פעיל במערכת שלחמסר עליכם לקבל משלחמסר שני פרמטרים חשובים. הראשון הוא ה SiteID שלכם (זה בעצם מספר שמזהה אתכם מול המערכת של שלחמסר) והשני הוא ה ApiPassword (שזו בעצם הסיסמה שלכם מול שלחמסר לצורך הסנכרון מול iCount).

ברגע שיש את שני הפרמטרים האלה ניתן להכנס ב iCount ל”מערכת->מנהלה->שלחמסר”, להפעיל את שלחמסר על ידי סימון התיבה “הפעל סנכרון מול מערכת שלחמסר” ולמלא את שני הפרטים הנ”ל בשדות המתאימים.

הגדרות מערכת שלחמסר

הגדרות מערכת שלחמסר

כמו כן, אפשר לראות שיש תיבה נוספת שאפשר לסמן שנקראת “סנכרן את כל הלקוחות הקיימים כעת”. כשמסמנים את התיבה הזו, מערכת iCount תשלח באופן חד פעמי את כל הלקוחות הקיימים למערכת שלחמסר. מומלץ לא לחזור על פעולה זו יותר מפעם אחת בתחילת העבודה מכיוון שמדובר בפעולה שיכולה להמשך כמה דקות (תלוי בכמות הלקוחות שיש לכם במערכת).

לא לשכוח לשמור על ידי לחיצה על “שלח”.

עכשיו תוכלו לראות שבכל פעם שאתם מייצרים לקוח במערכת iCount הוא אוטומטית מיוצר במערכת שלחמסר.