ושוב אינטגרציה מול מערכת כחול לבן – רב מסר.

מערכת רב מסר “מאפשרת לכם ליצור בקלות ובמהירות מסרים בעיצוב נקי ומקצועי שיגרמו למותג שלכם להיות זכיר ואהוד יותר ויניעו את הנמענים לפעולה.”

חיבור בין מערכת iCount למערכת רב מסר מבטיח שבכל פעם שמוסיפים לקוח במערכת iCount, הוא מתווסף גם לרשימת התפוצה שלך במערכת רב מסר. ככה אפשר בצורה פשוטה ומהירה להחליט יום אחד שרוצים לשלוח מייל לכל הלקוחות, ורשימת כל הלקוחות כבר נמצאת במערכת רב מסר.

על מנת לחבר את מערכת iCount למערכת רב מסר צריך ראשית לפתוח חשבון ברב מסר. גם כאן (כמו בהרבה מודולים אחרים שלנו) אין עלות נוספת לסנכרון מול מערכת iCount.

ברגע שיש חשבון פעיל במערכת רב מסר עליכם לקבל מרב מסר שני פרמטרים חשובים:

  • User KEY
  • User SECRET

רב מסר


ברגע שיש את הפרמטרים האלה ניתן להיכנס ב iCount ל”מערכת->מנהלה->רב מסר”, להפעיל את רב מסר על ידי סימון התיבה “הפעל סנכרון מול מערכת רב מסר” ולמלא את הפרטים הנ”ל בשדות המתאימים.
לא לשכוח לשמור על ידי לחיצה על “שלח”.

עכשיו, אחרי השמירה, מערכת iCount יכולה להתחבר לרב מסר ולמשוך משם את כל הרשימות שהגדרתם. מערכת iCount תציג לכם את כל הרשימות כדי שתוכלו לבחור לאיזו רשימה נשייך את הלקוחות שיסונכרנו מהמערכת שלנו ישירות לרב מסר.

כמו כן, אפשר לראות שיש תיבה נוספת שאפשר לסמן שנקראת “סנכרן את כל הלקוחות הקיימים כעת”. כשמסמנים את התיבה הזו, מערכת iCount תשלח באופן חד פעמי את כל הלקוחות הקיימים למערכת רב מסר. מומלץ לא לחזור על פעולה זו יותר מפעם אחת בתחילת העבודה מכיוון שמדובר בפעולה שיכולה להמשך כמה דקות (תלוי בכמות הלקוחות שיש לכם במערכת).

עכשיו תוכלו לראות שבכל פעם שאתם מייצרים לקוח במערכת iCount הוא אוטומטית מיוצר במערכת רב מסר.


אגב, עמודי הסליקה שלנו מאפשרים ללקוחות שמסנכרנים את רשימת הלקוחות שלהם מול רב מסר לבחור איזו רשימת תפוצה ברב מסר רוצים לסנכרן.
זה אומר שלכל עמוד סליקה אתם יכולים אוטומטית לאכלס רשימת לקוחות שונה.