ה CRM המובנה של iCount מכיל בתוכו רכיב ניהול יומן, וניתן לנהל איתו מספר יומנים כמספר המשתמשים במערכת. כך למשל עובד אחד עם הרשאות נכונות יכול לנהל יומנים של כמה עובדים שונים, במקביל, מכל מקום בעולם או לחליפין לכל עובד גישה ליומן שלו בלבד ללא שיתוף.

היומן המובנה מסתנכרן עם יומן הגוגל שלכם

ברגע שמחברים את היומן המובנה ליומן גוגל – מערכת iCount תקרא ותציג את כל הנתונים מתוך יומן הגוגל שלכם, ובנוסף תציג את הפגישות ביומן גוגל אפילו אם מגדירים אותן מתוך מערכת iCount.

היתרון ביצירת הפגישות מתוך מערכת iCount הוא מגוון האפשרויות הנוספות שמוצגות לכם בעת יצירת פגישה. אפשרויות אלה לא קיימות בתוך יומן הגוגל שלכם ולכן מומלץ להתחיל להעביר את העבודה מול היומן לתוך מערכת iCount.

כפי שאפשר לראות, ניתן לשייך פגישות ללקוחות, ספקים ועובדים שלנו, להוסיף עוד מידע פנימי, לשייך לפרויקטים להוסיף תזכורות ועוד.

זימון תורים אוטומטי מסתנכרן ישירות ליומן שלכם

הפעלתם את אפשרות זימון תורים עצמי? מעולה! עכשיו כל פעם שלקוח יתאם לעצמו תור זה יסתנכרן לכם אוטומטית לתוך היומן. כל ניתן להבטיח שאף פעולה לא הולכת לאיבוד.

הסבה של פגישות לדיווח שעות

קבעתם פגישה עם לקוח והיא מופיעה ביומן? מצויין. אבל מה קורה אחרי שהפגישה הזו נגמרה ואתם רוצים לחייב את הלקוח הזה עבור שעות עבודה? בדיוק בשביל זה יש אפשרות להסב פגישות לדיווחי שעות. 

האפשרו הזו קיימת למי שמשתמש בפיצ'ר שעון הנוכחות, אותו ניתן להפעיל בכל עת מתוך מערכת->הגדרות->מודולים". למעשה מה שיקרה כבר זה שאם יש לנו פגישה עם לקוח מסוים למשך זמן מסוים, ניתן יהיה להיכנס ליומן, ללחוץ על הפגישה ובלחיצת כפתור להסב אותה לדיווח "משימה". 

הנה למשל פגישה ביומן:

וברגע שנלחץ עליה נוכל להסב אותה לדיווח שעות בלחיצת כפתור:

ולאחר ההסבה יופיע על הפגישה ביומן שלנו סימון של וי לבן כדי שנדע שהיא כבר הוסבה שעות:

צריכים יומן רופא?

אין שום בעיה! באמצעות הגדרה אחת פשוטה אנחנו מבטלים את היכולת למחוק שעות מדיווח שעות ובכך למעשה הופכים את השימוש בCRM ובשעון הנוכחות שלנו ליומן רופא מלא. יהיה לכם תיעוד מלא של כל הפגישות עם הלקוחות, יכולת לתת ללקוחות שלכם אפשרו תלזמן לעצמם תורים, ויכולת להסב את השעות מהיומן ישירות לתוך שעון הנוכחות ויומן הרופא המובנה. 

זו הדרך הקלה ביותר לדווח יומן רופא ללא צורך בהזנת נתונים כפולה או עבודה מול כמה מערכות שונות.