האפליקציה של iCount מאפשרת סליקת אשראי ישירות מהאייפון, ממש תוך כדי יצירת קבלה או חשבונית מס קבלה. הליך סליקת אשראי מתבצע בתוך כמה שניות ומכשיר האייפון מקבל אישור ומספר אישור אם הסליקה מצליחה, או דחיה וסיבה לדחיה אם הסליקה לא מצליחה. במידה והסליקה מצליחה, ניתן להמשיך לייצר את המסמך מהאפליקציה ובמידה והסליקה לא מצליחה יש לבצע את השינויים המתאימים (לחייב כרטיס אחר, לתקן מידע לא נכון וכדומה) ואז לנסות לסלוק שנית.

סליקת אשראי מהאפליקציה

ראשית יש לוודא שמערכת iCount שלך מחוברת למסוף אשראי. אם אין לך מסוף אשראי ניתן לקרוא את ההסבר שבאתר על הפעלת מסוף אשראי עם מערכת iCount. בלי מסוף אשראי שמחובר ל iCount לא תתאפשר סליקה והמידע שאנחנו מציגים בצילומי המסך מטה לא יהיה זהה למה שתראה האפליקציה שלך. כלומר – האפליקציה מזהה לבד אם המערכת שלך מחוברת למסוף אשראי.

שנית, יש לוודא שהגרסה העדכנית ביותר של האפליקציה מותקנת על מכשיר האייפון שלך. אם לא בטוחים אפשר פשוט לפתוח את ה App Store ולחפש "iCount". מה שיופיע יהיה הגרסה האחרונה.

כעת שאנחנו יודעים שיש לנו מסוף אשראי ושיש לנו את הגרסה העדכנית ביותר, כל מה שצריך זה להיכנס למסך יצירת קבלה או חשבונית מס קבלה, למלא את כל הפרטים עד שמגיעים לפרטי התשלום ואז ללחוץ על "כרטיס אשראי":

אחרי לחיצה על אשראי נוכל לראות את טופס פרטי האשראי ולמלא את הפרטים ובסוף ללחוץ על "חייב כעת" בתחתית טופס האשראי. אם החיוב כבר בוצע ורוצים רק לייצר את המסמך, ניתן ללחוץ על "העסקה חויבה" ואז נוכל למלא ידנית את מספר האישור ולהמשיך להוציא את המסמך מבלי לחייב את כרטיס האשראי של הלקוח:

אחרי שנמלא את הפרטים וננסה לחייב, אם יש שגיאה עם הפרטים האפליקציה תתריע לנו:

ואחרי שנתקן את הנתון השגוי נוכל לחייב שנית. אם יש חיוב מוצלח האפליקציה תתריע ותציג את מספר האישור. כמו כן, היא תכתוב לבד את מספר האישור בשדה המתאים:

לאחר שהשלמנו את החיוב נעבור לשלב ה"סיכום" ונעבור על כל הפרטים.
אם הכל תקין, נלחץ על ה V בחלק העליון של המסך", כמו כן, ניתן לחזור לשלבים הקודמים ע"פ מידת הצורך.

לתשומת ליבכם –  לאחר ביצוע סליקה דרך האפליקציה לבצע זיכוי או ביטול סליקה ממנה.
אם נוצר מצב כזה, נצטרך לבצע זיכוי ישירות ממסוף הסליקה שאליו אנחנו מחוברים ומיד אחר כך להפיק מסמך זיכוי.