האפליקציה של iCount מאפשרת סליקת אשראי ישירות מהסמארטפון, ממש תוך כדי יצירת קבלה או חשבונית מס קבלה. הליך סליקת אשראי מתבצע בתוך כמה שניות ומכשיר הסמארטפון מקבל אישור ומספר אישור אם הסליקה מצליחה, או דחיה וסיבה לדחיה אם הסליקה לא מצליחה. במידה והסליקה מצליחה, ניתן להמשיך לייצר את המסמך מהאפליקציה ובמידה והסליקה לא מצליחה יש לבצע את השינויים המתאימים (לחייב כרטיס אחר, לתקן מידע לא נכון וכדומה) ואז לנסות לסלוק שנית.

סליקת אשראי מהאפליקציה

ראשית יש לוודא שמערכת iCount שלך מחוברת למסוף אשראי. אם אין לך מסוף אשראי ניתן לקרוא את ההסבר שבאתר על הפעלת מסוף אשראי עם מערכת iCount. בלי מסוף אשראי שמחובר ל iCount לא תתאפשר סליקה והמידע שאנחנו מציגים בצילומי המסך מטה לא יהיה זהה למה שתראה האפליקציה שלך. כלומר – האפליקציה מזהה לבד אם המערכת שלך מחוברת למסוף אשראי.

שנית, יש לוודא שהגרסה העדכנית ביותר של האפליקציה מותקנת על מכשיר האייפון שלך. אם לא בטוחים אפשר פשוט לפתוח את ה App Store ולחפש "iCount". מה שיופיע יהיה הגרסה האחרונה.

כעת שאנחנו יודעים שיש לנו מסוף אשראי ושיש לנו את הגרסה העדכנית ביותר, כל מה שצריך זה להיכנס למסך יצירת קבלה או חשבונית מס קבלה, למלא את כל הפרטים עד שמגיעים לפרטי התשלום ואז ללחוץ על "אשראי":

בחירת-אמצעי-תשלום

אחרי לחיצה על אשראי נוכל לראות את טופס פרטי האשראי ולמלא את הפרטים ובסוף ללחוץ על "חייב כעת" בתחתית טופס האשראי. אם החיוב כבר בוצע ורוצים רק לייצר את המסמך, ניתן ללחוץ על "חיוב כבר בוצע" ואז נוכל למלא ידנית את מספר האישור ולהמשיך להוציא את המסמך מבלי לחייב את כרטיס האשראי של הלקוח:

אחרי-לחיצה-על-כרטיס-אשראי

אחרי שנמלא את הפרטים וננסה לחייב, אם יש שגיאה עם הפרטים האפליקציה תתריע לנו:

הודעה-על-תז-שגויה

ואחרי שנתקן את הנתון השגוי נוכל לחייב שנית. אם יש חיוב מוצלח האפליקציה תתריע ותציג את מספר האישור. כמו כן, היא תכתוב לבד את האישור בשדה המתאים:

אישור-אחרי-חיוב-מוצלח

כל מה שצריך לעשות אחרי זה זה להוציא את המסמך סופית על ידי לחיצה על "save" למעלה מימין.