מחקרים מראים שחיפוש נתונים “מבזבז” למשתמש הממוצע 1.8 שעות ביום. זה יכול להיות כל סוג של נתון שהוא, אבל מכיוון שאנחנו מתעסקים בהנהלת חשבונות אנחנו נתמקד בנקודות הרלוונטיות לנו. זה יכול לקוח שאנחנו לא זוכרים בדיוק איך קראנו לו או מסמך שאנחנו לא בדיוק זוכרים את המספר שלו…

בדיוק מהסיבות האלה פיתחנו מנגנון חיפוש חכם שיודע לחפש נתונים בכל המערכת שלך. החיפוש כולל חיפוש חשבוניות, חיפוש קבלות, חיפוש הצעות, חיפוש תעודות משלוח וכמובן שאר המסמכים וכמו כן חיפוש לקוחות וחיפוש ספקים. ניתן לחפש ביטוי מדויק כמו “ישראל ישראלי” ואז מה שמתאים לביטוח הזה יופיע בתוצאות החיפוש וניתן להשתמשת בכוכבית להשלמה אוטומטית. למשל ישראל ישרא* יחזיר את כל מה שמתחיל ככה (לצורך העניין גם את ישראלי ישראלי וגם את ישראלי ישראלוביץ).

חשוב לציין שאם רוצים לחפש לקוחות לא חייבים לחפש אותפ לפי השם שלהם. אפשר לחפש גם לפי אימייל, חפ, תעודת זהות, שם איש קשר וכמובן שם החברה.

כשרוצים לחפש חשבוניות מס קבלה, או לחפש חשבוניות מס לצורך העניין, ניתן לכתוב את המספר והמערכת תמצא את כל מה שמתאים למספר הזה בדיוק. כך למשל אם נחפש 2000 המערכת תחזיר את חשבונית 2000, חשבונית מס קבלה 2000, או כל מסמך אחר עם המספר 2000. שימו לב שכל אחת מתוצאות החיפוש האלה הינה קישור למסמך עצמו. אפשר ללחוץ על הקישור וזה יכניס אותנו למסמך ומשם נוכל לשלוח אותו שוב למייל, להדפיס אותו ועוד.

עכשיו, במקום לבזבז זמן בחיפושים אפשר לחסוך זמן באמצעות שיטת החיפוש החדשה והייחודית שלנו. אנחנו מבטיחים לשפר אותה ולשכלל אותה. כבר על הפרק – חיפוש לפי נתונים על פריטים מתוך המסמך (בקרוב).

מאמרים נוספים