תוכנה להפקת חשבוניות מס

הרבה פעמים אנחנו קוראים על אנשים שמחפשים תוכנה להפקת חשבוניות מס כי המחשבה היא שזה כל מה שעסק צריך. אתם יודעים מה? אפילו יותר מזה! אנחנו שומעים על חברות שמספקות תוכנה להפקת חשבוניות מס כאילו שזה כל מה שהלקוחות שלהם צריכים… כמה נורא! למה? כי תוכנה להנהלת חשבונות, תוכנה אמיתית להנהלת חשבונות, כזו שנותנת מענה מלא לצרכים הבסיסיים של העסק, צריכה לקחת בחשבון שהעניין הזה של יצירת חשבוניות מס הוא רק חלק מהתמונה המלאה.

חסכון על ידי תשלום

 

תוכנה להפקת חשבוניות חינם

לאחרונה רואים שיש עליה בכמות החברות שמציעות הנהלת חשבונות באינטרנט, חלקן אפילו מציעות הנהלת חשבונות באינטרנט חינם (והרי אנחנו יודעים שחינם בסוף זה הכי יקר, לא?). החברות האלה שמציעות חשבונית ממוחשבת חינם, הפקת קבלות חינם וכדומה לא משחקות תפקיד אמיתי מכיוון שבסופו של דבר כשאנחנו מנהלים את העסק שלנו שווה לשלם כמה שקלים בחודש בשביל השקט הנפשי, לא יעזור כלום.

 

תוכנה חינמית להנהלת חשבונות

במערכת iCount תוכלו להתנסות בהפקת חשבוניות חינם, תוכלו להתנסות בהפקת קבלות חינם אבל יותר חשוב – תוכלו להתנסות בתוכנה להנהלת חשבונות חינם. כזו שגם בתקופת החינם פותחת בפניכם את כל היכולות שכשכבר תחליטו שאתם מוכנים לשלם את הכמה שקלים האלה בחודש – תדעו בדיוק על מה אתם משלמים.

במהלך 45 ימי החינם שהמערכת מציעה, תוכלו להוציא חשבוניות, קבלות, הצעות מחיר ועוד סוגי מסמכים רבים. תוכלו לנהל הוצאות, מלאי, להסתנכרן מול PayPal, מול Magento, מול Shopify וליהנות מעוד מגוון יכולות שהן הרבה מעבר ליצירה של חשבוניות חינם בלבד.

אנו מזמינים אתכם פשוט לנסות, בלי להתחייב, בלי לשים כרטיס אשראי ממש פה בטופס למטה ובלי להתאמץ ולהתקין שום דבר. מבטיחים שתתאהבו :)