השוק גועש ומציע מגוון אפשרויות להנהלת חשבונות אונליין, ובעיקר לכל הנושא של חשבוניות ירוקות, כלומר חשבוניות מס עם חתימה דיגיטלית שאפשר לשלוח למייל במקום להדפיס. במקביל, נראה שהעולם של הנהלת החשבונות לא השתנה כבר בערך מאז תקופת הדינוזאורים… אז מה החדשנות שאנחנו מציעים לעומת כל השאר?

הרשימה המלאה של היכולות שלנו מפורסמת באתר ואפשר מהר מאוד להבין שאנחנו הרבה יותר מסתם מערכת להנהלת חשבונות, אבל אם מסתכלים על הדברים הפשוטים יותר, היומיומיים יותר, יש כמה דברים קטנים שעושים אצלנו הבדל ענק.

אצלנו – יש גם ניהול הוצאות

ללא כל עלות נוספת, כל מי שלא נמצא במסלול הרגיל שלנו נהנה כבר שנים מהיכולת לנהל הוצאות. זה אולי נראה דבר שולי אבל בסופו של דבר מנסיוננו כל מי שעושה את זה במקביל לשליחת חשבונית ירוקה במייל משיג שתי יכולות מאוד חשובות:

  • בקרה
  • חיסכון

הבקרה באה לידי ביטוי בזה שכשאנחנו מנהלים הוצאות בעצמנו, אנחנו יודעים בכל רגע נתון איך יראה סוף החודש ואנחנו יכולים לוודא שמנהל החשבונות שלנו לא טועה בתשלומי מע”מ. כן, זה קורה, הם בני אדם והם טועים לפעמים.

החיסכון בא לידי ביטוח בכך שברגע שאנחנו מנהלים את ההוצאות שלנו אנחנו לא חייבים להגיע למנהל החשבונות עם שקית ההוצאות. הוא יכול לגזור את כל ההוצאות שלנו מתוך המערכת ואפילו לראות סריקה של החשבונית עליה אנחנו מדווחים כהוצאה למי שמעלה חשבוניות סרוקות עם כל דיווח הוצאה.

אצלנו – יש דגש רציני על אוטומציה

בכל מקום שניתן אנחנו מנסים לעשות במקומך עד כמה שאפשר. בין אם מדובר בשליחת חומר להנהלת חשבונות אחת לחודש או חודשיים, או למשל אם מדובר ביצירת חשבוניות אוטומטיות במקומך ואפילו כשמדובר בשליחת תזכורות על תשלומים שמגיעים לך. אנחנו מבינים שאתה צריך להיות פנוי וזמין לניהול העסק שלך ומורידים לך עומסים מיותרים מהכתפיים.

ההבנה שלנו בצרכי ניהול עסק נובעת מיותר מ 8 שנות פעילות במשק הישראלי ומכך שאנחנו בקשר קבוע עם 10,000+ הלקוחות שלנו. לא סתם אנחנו מערכת הנהלת החשבונות הגדולה בישראל.

איתנו – אפשר להתפתח

קשת המסלולים שלנו מאפשרת גם לעסק הקטן ביותר וגם לעסק הגדול ביותר להנות ממגוון שירותים מעבר לחשבונית ירוקה סטנדרטית. אחרי שהעסק שלך יוציא חשבוניות ירוקות, תוכל לחבר אותנו לאתר האינטרנט שלך, לחשבון הפייפל שלך, למערכות הדיוור שלך או לכל מערכת אחרת שתרצה. השמיים הם הגבול.

כמובן שיש עוד המון דברים שאנחנו לא מזכירים כאן, אז אם יש שאלות תמיד אפשר ליצור איתנו קשר להבהרות.