עסקים רבים עוברים מדי יום לשימוש בחשבוניות אונליין. מדובר בעסקים וותיקים ובעסקים חדשים כאחד וזאת מכיוון שלחשבוניות אונליין יש יתרון אדיר וזה לא משנה מה סוג העסק שלך ואיפה אתה ממוקם על מפת העולם העסקי.

לחשבוניות אונליין יש הרבה יתרונות וננסה למנות כמה מהם

חשבוניות אונליין חוסכות לך כסף

קודם כל, כל העניין הזה שכרוך בהדפסת חשבוניות מס, ביול חשבוניות, שליחה בדואר, שליחה חוזרת ללקוח שטוען שלא קיבל את החשבונית בדואר, הדפסת העתקי חשבוניות מס, העברת העתקי חשבוניות מס למנהל החשבונות או לרואה חשבון… כל זה – עולה כסף והרבה. אנחנו בכלל לא מדברים על כח האדם העודף שצריך להחזיק כדי להרים את כל האופרציה הזו.
שימוש בחשבוניות אונליין מאפשר לך לשלוח את החשבוניות במייל, ללא עלות נוספת. זה גם מאפשר מעקב נוח יותר כי משלוח במייל מזכיר קצת שליחה בדואר רשום וזאת בגלל שבמערכת iCount יש היסטורית צפיה בחשבוניות אז פתאום אתה בקונטרול על כל מה שקורה עם החשבוניות שלך. לקוח טוען שלא קיבל? אתה תמיד יכול לבדוק :)

חשבוניות אונליין מיעלות את תהליך הגביה

קודם כל מחכים פחות זמן עד שהחשבונית מגיעה ללקוח. חשבוניות אונליין מגיעות אונליין – ישירות למייל (עם חתימה דיגיטלית, כך שהלקוח יכול להשתמש בהן לדיווח המע"מ שלו). זה אומר שברגע ששלחת את החשבונית היא כבר אצל הלקוח. באמצעות חשבוניות אונליין אפשר לאפשר ללקוח לשלם לך מיידית ובכך לחסוך מעצמך את כל התהליך הזה של המתנה לצ'ק בדואר, הפקדת הצ'ק בבנק וכו'.
אם לקוח טוען שלא קיבל אפשר להעביר לו את חשבונית המקור, אונליין, תוך שניות! זה בגלל שכל חשבונית מס שיש לה חתימה דיגיטלית – יכולה לשמש כחשבונית מקור. זה חוסך ימים רבים של המתנה!

חשבוניות אונליין לא הולכות לאיבוד

אצלנו ב iCount, גם לקוחות שנרשמים להתנסות נכנסים מיידית למערכת הגיבויים שלנו וכל מסמך שהם מוציאים מיידית נשמר אצלנו במערכות לפחות למשך 7 שנים. אין דבר כזה לאבד. הגישה למסמכים שכבר הוצאנו היא קלה ופשוטה ובכל רגע נתון אפשר למצוא כל מסמך, לא משנה באיזו שנה הוצאנו אותו. הכול במאגר החשבוניות שלך.
נגלה לכם סוד קטן, החשבוניות שלכם יישמרו אצלנו אפילו ליותר מ 7 שנים כך שאתם יכולים להיות רגועים.

חשבוניות אונליין חיות לנצח

חשבוניות אונליין לא נשרפות, נרטבות, נקרעות, מתבהרות, מתכהות, דוהות או סובלות מנזקי טבע אחרים. כמה פעמים קרה לכם שניגשתם לאיזו חשבונית ישנה שרציתם לראות ומצאתם שהיא דהויה עד לרמה שכבר לא מבינים דבר ממה שכתוב בה? לחשבונית ממוחשבת זה לא יכול לקרות.

חשבוניות אונליין זה ירוק

חשבוניות אונליין לא צריך להדפיס. אפילו הלקוח שלכם שמקבל את החשבונית לא חייב להדפיס אותן. הלקוח יכול להעביר כל חשבונית אונליין ישירות למנהל החשבונות שלו והוא מצדו גם לא צריך להדפיס אותה. תחשבו כמה עצים אנחנו מצילים יחד כל שנה!

טוב, נראה שהמסר ברור. אין כמו חשבוניות אונליין. ואפילו לא סיימנו למנות את כל המעלות של העניין הזה של חשבוניות אונליין…

עושה רושם שהייתרון היחידי של חשבוניות ידניות על נייר הוא שזה מאפשר לנו להתאמן על כישורי השימוש שלנו בעט ואימון קל לשורש כף היד, לא?

להרשמה להתנסות במערכת iCount לחצו כאן.